Bugünkü
Takvim

Yahudi yerleşimci yuh artık dedirtti!

'deki bir yahudi yerleşimcinin tavırları lilerin uğradığı haksızlığı bir kez daha gözler önüne serdi.

  • Güncel
  • 20.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 20.07.2014 23:04
ABONE OL
işgali altındaki topraklarından olan 'de Filistinli bir Müslümanın evinin damında asılı bulunan Filistin bayrağını indirmek isteyen İsrailli yerleşimcinin küstahlığı bu kadar olmaz dedirtti.Filistin bayrağını indirmek için dama tırmanmaya çalışan küstah yahudi yerleşimci, evinin damına tırmandığı Filistinli tarafından burasının kendi mülkü olduğunun hatırlatılmasına "Buradaki her yer benim, burası benim vatanım." şeklinde bir karşılık verdi.

kalan karakter 1000

Hayir Hayir

Arkadaslar lütfen her yahudi. Siyonist degildir...insani oncA tanidiklarimiz Var.. Halklari düsman olunmaz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır3
cevapla 21.07.2014 16:42
demhat demhat

bişi yanmam bide hittlerin zulmünden bize sığındılar besledik koruduk bunları şimdide güzel vatanımızı karıştırıyorlar ayağınızı denk alın yahudiler boşluk ve fırsat arıyoruz mallarını sattmayın bunların markertler avm ler

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 21.07.2014 12:16
fb fb

sizin tek vatanınız var mezarlık aşağılık lar

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 21.07.2014 12:02
reis reis

vur ordan tekmeyi teler ciğerine belki girer sıfata bak abi elime versinler ona gösteriirim her yer yahudilerinmiş korkak yahudiler beyler yahudiler çok korkaktır haberiniz olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 21.07.2014 11:47
ramazan ramazan

sizin bu dünyada degil ,öldükten sonra bile yeriniz yurdunuz yok,dogrudan cehennem e ,gideceksiniz,kura ni kerimi ac oku iblis,tabii carpilmazsan herse apacik yaziyor,siz israfil ogullari soyundansiniz size cennet haram,kavminiz kac defa yok edildi,putperestliginiz,yüzünden,yüce mevlam son kez daha sizin kavminizi yok etsin kökünüzü kazisin bu dünyadan.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 21.07.2014 10:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.