Bugünkü
Takvim

Gülen örgütünün yandaşlığı

’de kumsalda oynayan çocukları dahi öldürerek bir kez daha çocuk katili olduğu kanıtlayan, terör devleti ’e sesini bile çıkaramayan, hatta “otorite” olarak tanıyan Fetullah Gülen’in paralel örgütünün bir İsrail ile nasıl yakın ilişkiler içinde olduğunu tarih bir kez daha kanıtladı.

  • Güncel
  • 18.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.07.2014 10:18
ABONE OL
ağlarken, Gazze'de Müslümanlar siyonistler tarafından katledilirken, Başbakan Erdoğan'ın bu paralel ihanet çetesiyle savaşta ne kadar haklı bir yerde durduğu tarih önünde de kayıtlara geçti.

Gülen çetesinin tetikçi yazarı 'nun geçtiğimiz yıl Today's Zaman'da yazdığı bir yazı akıllara geldi. O yazıda Uslu, Gülen örgütünün Ak Parti'ye sırf 'e tavır aldı diye düşman olduğunu itiraf etmişti. Gülen örgütünün çocuk katillerini "otorite" tanıyıp, kendi ülkelerinin Başbakanına düşmanlık yaparak bir ihanet örgütü oldukları da tescillenmiş oldu.kalan karakter 1000

Allahu Ekber ! Allahu Ekber !

İsrail Dünyanın gözü önünde 12 gündür savunmasız, güçsüz ve yalnız kalmış filistin halkını askeri müdahale ile resmen katlediyor.
Yer yer okuyorum şahit oluyorum'ki bazı arkadaşlar ''kendini çok güçlü gören Türkiye bu duruma neden müdahale etmiyor'' diyor.
Sizi çok bilmişler ne yapacaktı savaşamı girecekti?
Şuna emin olun bu zulüm karşısında öyle bir karar alınmasını isterdim!
Ve şunada eminim böyle bir karara taş atacak olanlarda yine ilk sizler olurdunuz!
Birleşmiş Milletlerden şuan için israile bir yaptırım yok!
Hiçbir Avrupa ülkesinden israile ambargo yada kınama yok!
Almanya Başbakanı Angele merkel; israilin kendini savunmasını destekliyoruz yanındayız!
Amerika Birleşik Devletleri; israilin operasyonunu destekliyoruz daha iyi savunması için 621 Milyon Dolar destek veriyoruz!
Durum böyleyken Türkiye tek başına kınamaktan, diplomatik yoldan tavrını koymaktan başka ne yapabilir?
Hadin herkes işine gücüne baksın laf salatasıyla olmuyor öyle!

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.07.2014 04:25
millişef millişef

Ben bu Emre uslu şerefsizine sövmekten bıktım o küfür yemekten bıkmadı.....

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.07.2014 23:44
cabbar cabbar

muhterem hoca! sessiz çığlık atıyormuş ne olmuş sesimi kısılmış yada sesini mi kısmışlar.sayın dumanlı sessiz çığlı sadece o duymuş.aman sessiz olun bi duyan olur, sizin ancak bedduanız gürültülü olur oda ak partililere neden mi onlardan sana zarar gelmez hadi israile beddua et evine ateş düssün de.göreceğiz Rabbim kimin evine ateş düşürür. sen yan hala israil çocuklarına yüreğinin yağları erisin masum filistinli çocukların başına bomba düşsün sen itikafta öğren bunu her şeyi herkesten önce duyarken ne oldu da geç kaldınız.geç bunları

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 19.07.2014 17:30
mehmet kaplan mehmet kaplan

ey müslümanlar neredesiniz ne odu öldünüzmü yaşıyorsanız sakın buna yaşamka demeyin bunu adı yaşamak olamaz.hangi menfaatleriniz varda kınayamıyorsunuz yada kınımıyorsunuz.yazıklar olsun.sadece sesçıkaran BAŞBAKAN BU MESELE sadece onunmeselesimi.bundan sonra katiyyen yayınlananisrail mallarını almamsakın sizde almayın.onlara destek vermiyelim.hainlere parakazandırmıyalım.uyanık olalım.mutlakabunlarınsonu vardır KURANI KERİMDE SONLARINI MUTLAKA GELECEĞİNİ HABER VERİYOR.galiba sonunbaşlangıcı yakın.sadece dua etmek yetmez bizlerin dahada uyanık olması gerekiyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet21
hayır0
cevapla 18.07.2014 19:03
simael simael

El kahhar El kahhar gulen seytani

Aynı Görüşte misiniz?
evet22
hayır0
cevapla 18.07.2014 18:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.