Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 18.07.2014 14:44
  • Son Güncelleme: 18.07.2014 14:44

Gül'den 'e ikaz

, 'in Gazze'ye kara harekatıyla ilgili, "Bu saldırganlık bir an önce durmalı. Saldırılar çok tehlikeli bir safhaya geldi. İsrail'i ikaz etmek istiyorum, saldırılar durmalı. Gür sesimizden rahatsız olanlar, Türkiye'ye karşı olanlar." açıklamasında bulundu.

Gül'den İsrail'e ikaz
Cumhurbaşkanı Gül: "Dün gece başlayan saldırıların çok tehlikeli bir safhaya geldiğini bir kez daha duyurmak istiyorum. 'i bir kez daha ikaz ediyorum. Bu saldırganlığı ve bu tırmanmayı durdurmazsa çok daha büyük olaylar gebedir ve çok daha büyük olaylar, çok daha büyük şüphesiz ki neticeler doğuracaktır" dedi.

Gül sözlerine şöyle devam etti: "Özellikle İsrail'in bu kural tanımaz saldırganlığı sadece Filistin'de değil, dünyanın her tarafında da nefret tohumlarını saçmakta ve dünyanın radikalleşmesinde İsrail'in çok büyük sorumluluğu olmaktadır. Bir taraftan yaşanan insanı acılar, bir tarafta zulüm ve saldırganlık.. Bir an önce durması gerekir. Bugün öğleden sonra BM Güvenlik Konseyi toplanacak. Güvenlik Konseyini, çok acil şekilde İsrail'in saldırganlığını durdurmaya dair çok kuvvetli bir tedbir ve açıklama yapmaya davet ediyorum"

kalan karakter 1000

mehmet mehmet

avutoglumdan masallar

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır2
cevapla 18.07.2014 15:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.