Bugünkü
Takvim

Kılıçdaroğlu'ndan skandal savunma!

Dönemin Genel Müdürü Kılıçdaroğlu’nun, 1998 yılında SSK hastanelerinin içler acısı yaptığı skandal savunma ortaya çıktı.

  • Güncel
  • 17.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 17.07.2014 19:18
ABONE OL
CHP Genel Başkanı 'nun Genel Müdürü olduğu 90′lı yıllarda Türkiye sağlık skandallarıyla gündeme gelen SSK hastanelerini konuştuğu o video tekrar yayınlandı.

"HASTANELER İÇLER ACISI BİR HALDEYDİ"

Kılıçdaroğlu, 1998 yılında SSK hastanelerinin içler acısı haliyle ilgili ATV'de yayınlanan A Takımı programına katılmış ve bakın nasıl skandal bir savunma yapmıştı? Dönemin SSK Genel Müdürü Kemal Kılıçdaroğlu SSK hastanelerinden şikayetçi olmuştu.. Kılıçdaroğlu, kendisinden önceki dönemde SSK hastanelerinin daha iyi durumda olduğunu itiraf etmişti.."KILIÇDAROĞLU MİLYONLARA İZAH EDEMEMİŞTİ"

Kılıçdaroğlu sözlerine şöyle devam etmişti: "On yıl önce SSK hastaneleri çok daha iyiydi.. On yılda İstanbul'un nüfusu dörde beşe altıya katlandı ama yatak sayısı aynı.. Bu durumdan elbette biz de şikayetçiyiz.."

1998 yılının mart ayında yapılan programda başında bulunduğu SSK'yı savunamayan Kılıçdaroğlu, milyonlarca seyircinin önünde büyük bir mahcubiyet yaşanmıştı.

kalan karakter 1000

hatun hatun

yalanlarina kendi bile inanmiyor halk o cileleri unutmadi nasil soyuldugunu nasil köpek gibi muameleye katlandigini dün gibi hatirliyor kemal kilictaroglu diyince akla gelen bir sürü zulüm eziyet var Allah vatani onun gibilerden korusun

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.07.2014 00:32
Zaf-er Zaf-er

Yalan söyleye geldigi icin, Alavere dalavere hastaliklari daha da artmiş
Kendine derman bulamamiş ki, Millete derman olsun, care bulsun
Eline ne tutuştururlarsa onu salliyor,Delinin bilmem neyine tutundugu gibi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.07.2014 00:26
Zaf-er Zaf-er

Birbirini takip eden şeytanin kardeşleri insanlari YALANLA azginliga sürüklerler ve Yalandan hic geri durmazlar. Hatta Yalanin önünde koşarlar.
Hayatlari YALAN üzerine inşa etmisler
Herifcioglunun gecmişi neyse gelecegide aynen öyle olur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.07.2014 00:06
Nuri Nuri

FAŞİZANLIK DİZBOYU!!!1938’de ölen Atatürk’ün yerine Cumhurbaşkanı olan İsmet İnönü, Atatürk’ü “Ebedi Şef”, kendisini de “Milli Şef” ilân ettirmedi mi?..“Basın Kanunu”; lehte ve aleyhte tek konuşma olmaksızın Meclis’te değiştirilmedi mi?..“Gazete”ve “dergi”ler, bu dönemde “toplam 44 defa” kapatılmadı mı?.Ve yine 1938’de;.Bugün üzerine ağıtlar yakılan Nazım Hikmet, Donanma Askerî Mahkemesi tarafından “askeri isyana teşvik” suçundan “28 yıl ağır hapis cezası”na çarptırılmadı mı?..Daha sonra Moskova’ya kaçırılan Nazım Hikmet’in; “CHP yandaşı” Cumhuriyet gazetesi tarafından 1. sayfaya fotoğrafı konulup, “tükürün bu adamın yüzüne!” denilmedi mi?..Hangi birisini sayalım?..“Millî Şef despotizmi”nin o kadar örnekleri var ki, saymakla bitmez!..Sen ne konuşuyorsun İngiliz Kemalll,İngiliz Mandacılığını bu vatana sokan zihniyetler sizin içinizdeeee..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.07.2014 23:16
fb fb

SSK başkanı olarak ne yapması gerektiğini kendisi dahi bilmiyordu zavallı nüfus katlanıyorda beyefendi yeni hastane açmayı düşünemiyor birde ülke yönetmeye kalkıyor sana iki koyun verip karın tokluğuna çobanlık yaptırmam kılıçdaroğlu

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.07.2014 21:19

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.