Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 17.07.2014 11:38
  • Son Güncelleme: 17.07.2014 13:21

Gül'den '' açıklaması

'ün hiçbir zaman yeni bir parti kurma düşüncesinde olmadığı bildirildi.

Gül'den 'yeni parti' açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezinden yapılan açıklamada, bir gazetede "Dışlandık / Gül de Anladı" başlıklarıyla yayımlanan haberin tümüyle gerçek dışı olduğu belirtildi.

Açıklamada, "Sayın Cumhurbaşkanımız, haberde iddia edilen konulara ilişkin düşüncelerini daha önce çeşitli vesilelerle kamuoyuyla paylaşmış, hiçbir zaman yeni bir parti kurma düşüncesinde olmamıştır" denildi.

kalan karakter 1000

okur-yazar okur-yazar

Bu bünye fitneyi kabul etmeeez. Bunu anlayamadı hala bir kısım gezi zekalılar diyeceğim amma diyemiyorum zira parti içinde tuzluklar dışında fitneye yatkın ve durumdan vazife çıkarmaya hazır pek çok emirerinin veya müridin olduğunu, tuzlukların, buzdağının görünen kısmı olduğunu zannediyorum. Sn.Başbakan bunun farkında ki olup biten ve devam eden onca hainliğe sessiz kalanları işaretle beyanlarda bulunuyor fakat kendisinden sonraki ilk seçime kadar, bu yüzden eli kolu bağlı olduğundan fazla müdahaleyi de uygun görmüyor sanırım kontrollü bir şekilde seçimlere kadar idare edilecek. Bunu başarabilmek için de en azından seçimlere kadar güvenilir sağlam bir lidere ihtiyaç var ki o da Sn Cumhurbaşkanımızdır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Milletin kendisine olan güvenini boşa çıkarmayacaktır. Allah her ikisini de başarılı kılsın, fitne kaynaklarını da kurutsun amin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 17.07.2014 19:46
dmr dmr

Cumhurbaşkanı tarafsız olur dendiyse bu kadarda ilgisiz alakasız kalınmazki çok seviyoruz ama zaman zamanda A Necdet sezere benzetiyorum alakasız olursan aç ç..lar hemen orayı doldururlar tabi ne gelirse sevdiklerimizden darbe yiyoruz Tek başınada olsa Adam gibi adam RTE

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 17.07.2014 16:56
Her Sey Ortada Her Sey Ortada

Alcaklar NASIL bir Rüya görüp,NASIL bir hayal kurarlar? Ve bu alcaklar gazeteci KILIKLI birileri olsalar,neler yazarlar? örnek olarak en güzel cevap ise;Malüm 10 Agustos Türk Milletinin zaferine SAYILI günler KALINCA,anketlerin SONUCLARINI da görünce,ULUSLARARASI YAPIYA BAGLANTILI vatan hainleri ellerinden geleni ARDINA koymuyorlar.CUMHURBASKANIMIZ Abdullah Gül HAKKINDA uyduruk ve ASILSIZ haberler.Tayyip ERDOGAN'LI CANKAYA dönemleri kendileri icin cok zorlu,cekilmez bir HAYATIN bekledigini bildikleri icin,her türlü dönme dolaplarla,uyduruk haberlerle,yalan ve iftiralarla milletin oy tercihlerini yönlendirmeye CALISIYORLAR.Milletimiz müsterih olsunlar!Erdogan ve Gül'ün ARASINI hic bir paralel YAPI,hic bir vatan haini OLUSMALARI,hic bir nifak bozamaz.ONLAR DAVA ARKADASLARIDIR.Onlar,ECDADIMIZIN kabirlerinde ki kemiklerinin SIZLAMALARINI dindirmeye yemin etmisler.Capulcular KADIKÖY'ün DUVARINA Zulüm 1453 te BASLADI" diye YAZMISLARDI.O hainler icin zulüm'ün ALASI,11 Agustus 2014 te BASLIYOR

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 17.07.2014 15:48
vardar vardar

Sayın Cumhurbaşkanımız...Sayın Başbakanımız...ve MİLLETİMİZ in arasını asla AÇAMAYACAKLARDIR...!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır1
cevapla 17.07.2014 11:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.