Bugünkü
Takvim

Fethullah Gülen neden susuyor!

’in Filistin katliamı dünyanın birçok ülkesinde tepkiyle karşılanırken ’in bu konudaki sessizliğini koruması dikkatlerden kaçmıyor.

  • Güncel
  • 16.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 17.07.2014 01:18
ABONE OL
Fethullah Gülen'in İsrail aşkı!
, bütün uyarılara rağmen 'yi bombalamaya devam ediyor. Deniz, kara ve havadan yapılan operasyon 10 günü geride bıraktı. Operasyonla beraber 200 Filistinli hayatını kaybederken, 1000′in üzerinde kişi de yaralandı.

İsrail'in saldırıları Türkiye tarafından da büyük tepkiyle karşılandı. İktidar ve muhalefet parti liderleri Gazze'de yaşanan insanlık dramına tepki gösterirken, sivil toplum örgütleri de peş peşe açıklamalarda bulundu.

FETHULLAH GÜLEN İSRAİL'E KARŞI SESSİZ?

Türkiye hemen her kesiminden İsrail'e tepki gelirken, lideri Fethullah Gülen ise bu konuda sessiz kalmayı tercih etti. Daha önce bu tür toplumsal olaylarda yayınladığı mesajlarla dikkat çeken Fethullah Gülen, İsrail zulmüne sessiz kalarak ABD'deki Yahudi cemaatiyle olan iyi ilişkilerini bozmamayı tercih etti.

GÜLEN DUT YEMİŞ BÜLBÜLE DÖNDÜ!

Her seferinde kendilerinin bir sivil toplum kuruluşu olduklarını bu tür toplumsal olaylarda insiyatif almaktan kaçınmayacaklarını dile getiren Fethullah Gülen yıllarca bu söylemleri sayesinde cemaatin tabanını genişletti. Fakat Gülen, mevzu bahis ABD yada İsrail'in antidemokratik uygulamaları olunca nedense hep dut yemiş bülbüle dönüyor.

GÜLEN HAREKETİ'NİN İKİLİ OYUNU!

Sürekli insan haklarından, demokrasiden, barıştan bahseden nutuklar atan Fethullah Gülen'in, Filistin'de masum insanlar katledilirken sessiz kalmayı tercih etmesi Gülen Hareketi'nin ikircikli siyasetini bir kez daha gözler önüne serdi. Söz konusu Gülen ve yandaşlarının çıkarları olunca en azılı yönetimlere bile arka çıkabiliyorlar. (Mısır, İsrail...)

MAVİ MARMARA OLAYINDA ÖLENLERİ SUÇLAMIŞTI!

Fethullah Gülen İsrail-Filistin konusundaki en son açıklamasını birkaç yıl önce yapmıştı. Hatırlanacağı üzere Gülen, Gazze'ye yardım götüren Mavi Marmara'nın İsrail tarafından basılmasını, vatandaşlarımızın öldürülmesini görmezden gelerek "İsrail'e, devlet otoritesine karşı sorulmalıydı" açıklamasında bulunmuştu.kalan karakter 1000

hakan hakan

iğdiş olan bu adam yahudi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 18.07.2014 00:14
dens dens

araplar bizim askerimizi ingilizle birlik olup arkadan vurmuslardi bunu unutmam ben.bunuda yazin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır7
cevapla 17.07.2014 17:44
osman osman

Vatandaşlıktan çıkarılsın bu hain.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır7
cevapla 17.07.2014 17:06
tanju tanju

15 yildir kankasinin hizmetkari olan birakip ülkesine gelemeyen zat kankasini kinarmi hic

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır4
cevapla 17.07.2014 15:54
burhan efsane burhan efsane

g.gülen israil içinde bir şey söyle de hangi kaldırımda olduğunu bilelim. dörtlü kavşakta hep durma her tarafa trafik ışıkları gibi sinyal vermeyi bırakınız lütfen. ne diyecekseniz israille ilgili deyin. hadi bekliyoruz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır3
cevapla 17.07.2014 15:40
mete mete

söylediklerinize katılıyorum kardeşlerim başbakan için her gece beddua ettiren muhterem zat konu İsrail olunca susuyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 19.07.2014 23:25

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.