Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 13.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 13.07.2014 14:01
ABONE OL

Ünlü sanatçıdan çok sert tepki

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan ’ın ‘’ni açıkladığı toplantıya katıldığı gerekçesiyle eleştirilen ünlü isimlerden tepkilere yanıt verdi.

Ünlü sanatçıdan çok sert tepki
'' toplantısına katılması, Alevi kimliği üzerinden tartışma konusu yapılan ve boynunda taşıdığı 'Zülfikâr' kolyesine gösterilen tepkiler üzerine Sanatçı , Twitter hesabından sert açıklamalarda bulundu.

Özer, şunları söyledi: "Zülfikarıma laf yok... Aklınızı alırım küçük beyinli cahiller... Düne kadar Aleviyim demeye korkan cahiller Zülfikarı ilk takan Aleviyim. Sizin salaklığınızdan birleşemiyoruz.. Yoksa kim bizim kadar çoğunluk. Yıllardır, korka korka saklandınız utançmışız gibi. Bana Alevilikten söz etmeyin de karşıma gelin korkaklar!!! Bu arada ettiğiniz ahlaksızca sözlerle benim hiç işim olmaz.Yani kendin yazıyorsun kendin okuyorsun,anladın mı hıyar?"

Şafak Sezer: Benim cumhurbaşkanı adayım Recep Tayyip Erdoğan

Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı vizyonunu açıkladığı toplantıya katılan Oyuncu ise eleştirilere cevaben Twitter hesabından şunları söyledi: "Benim cumhurbaşkanı adayım Recep . Ülke için daha ileriye. Bi defa çok çalışkan bir partiye sahip Ak Parti Gençlik kolları bizimle çok ilgilendi Herkese selam olsun. Tayyip Erdoğan'ı ne ilah ne yüce ne de ulaşılmaz görüyorum. Recep Tayyip Erdoğan, semtimizin abisidir. İyi bir yalaka olabilmem için yalakalığın ne olduğunu iyi bilmem lazım,yalaka diye yazan arkadaşlar profesyonel olmuş bana öğretsin isterim."

Şahan Gökbakar ne dedi?

Twitter hesabından 1 tam sayfa açıklama yayınlayan ise şunları söyledi: "Biraz önce bana ve sevdiklerime ettiğiniz bütün küfürleri, hakaretleri tek tek okudum. Neredeyse hepsi birer özgürlük ve demokrasi savunucusu bu nefret saçıcı küçük cellatların. Peki, neden küfürlere ve hakaretlere maruz kaldım? Çünkü Sn. Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Vizyon Toplantısı'na davet edildiğim ve katıldığım için. Sizce normalde bu küfür edilecek bir hareket midir? Bu tarz bir toplantıyı Sn. İhsanoğlu yaptığında davet etseydi onu da dinlemeye giderdim. O zaman da mı küfür ve hakaret yiyecektim? Sanmıyorum."

kalan karakter 1000

ismail ismail

CHP ve MHP li cicişler hep hakaret ettikleri için bir şey olamayacaklar. Adam gibi konuşmayı öğrenirlerse belki.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 14.07.2014 17:46
ilyas ilyas

ORHAN BABA NEREDE BİZ ORADAYIZ BABA SAYESİNDE BENİMDE OYUM BAŞBAKANA...............

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 14.07.2014 16:18
çetin çetin

zerrin ablacım ne büyük bir kadınsın yüreğine sağlık seviyoruz seniiiiiiiiiiiii

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 14.07.2014 16:17
mine mine

zerrin özer ve başbakanımıza destek veren sayın sanatçılarımıs-za sonsuz teşkkürler Bülent hanımda oradaydı çekemeyen çatlasın

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 14.07.2014 16:16
oguz oguz

ucube zerrinden bi halt olmaz alevide olamaz ondan güzel tayyipci olur daha öncede ibrahim tatlıcıydı

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır4
cevapla 14.07.2014 12:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.