Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 13.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 13.07.2014 14:01
ABONE OL

Ünlü sanatçıdan çok sert tepki

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan ’ın ‘’ni açıkladığı toplantıya katıldığı gerekçesiyle eleştirilen ünlü isimlerden tepkilere yanıt verdi.

Ünlü sanatçıdan çok sert tepki
'' toplantısına katılması, Alevi kimliği üzerinden tartışma konusu yapılan ve boynunda taşıdığı 'Zülfikâr' kolyesine gösterilen tepkiler üzerine Sanatçı , Twitter hesabından sert açıklamalarda bulundu.

Özer, şunları söyledi: "Zülfikarıma laf yok... Aklınızı alırım küçük beyinli cahiller... Düne kadar Aleviyim demeye korkan cahiller Zülfikarı ilk takan Aleviyim. Sizin salaklığınızdan birleşemiyoruz.. Yoksa kim bizim kadar çoğunluk. Yıllardır, korka korka saklandınız utançmışız gibi. Bana Alevilikten söz etmeyin de karşıma gelin korkaklar!!! Bu arada ettiğiniz ahlaksızca sözlerle benim hiç işim olmaz.Yani kendin yazıyorsun kendin okuyorsun,anladın mı hıyar?"

Şafak Sezer: Benim cumhurbaşkanı adayım Recep Tayyip Erdoğan

Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı vizyonunu açıkladığı toplantıya katılan Oyuncu ise eleştirilere cevaben Twitter hesabından şunları söyledi: "Benim cumhurbaşkanı adayım Recep . Ülke için daha ileriye. Bi defa çok çalışkan bir partiye sahip Ak Parti Gençlik kolları bizimle çok ilgilendi Herkese selam olsun. Tayyip Erdoğan'ı ne ilah ne yüce ne de ulaşılmaz görüyorum. Recep Tayyip Erdoğan, semtimizin abisidir. İyi bir yalaka olabilmem için yalakalığın ne olduğunu iyi bilmem lazım,yalaka diye yazan arkadaşlar profesyonel olmuş bana öğretsin isterim."

Şahan Gökbakar ne dedi?

Twitter hesabından 1 tam sayfa açıklama yayınlayan ise şunları söyledi: "Biraz önce bana ve sevdiklerime ettiğiniz bütün küfürleri, hakaretleri tek tek okudum. Neredeyse hepsi birer özgürlük ve demokrasi savunucusu bu nefret saçıcı küçük cellatların. Peki, neden küfürlere ve hakaretlere maruz kaldım? Çünkü Sn. Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Vizyon Toplantısı'na davet edildiğim ve katıldığım için. Sizce normalde bu küfür edilecek bir hareket midir? Bu tarz bir toplantıyı Sn. İhsanoğlu yaptığında davet etseydi onu da dinlemeye giderdim. O zaman da mı küfür ve hakaret yiyecektim? Sanmıyorum."