Bugünkü
Takvim

İnsaf Melda!

ile hava atarken söylediği "" sözüyle tepki toplayan , kendini savunmak istedi. Ancak "Para ile karakterinize estetik yaptırmak isterim" diyerek yine hakaret etti

ABONE OL
İnsaf Melda!
İstanbul'da 23 yaşındaki Melda Saf adlı kız, babasına ait marka otomobilin direksiyonuna geçti. Trafikte son sürat yol alırken, bir video çekti. Kameraya, "Fakirler ölsün, Porsche'den selamlar" diye konuştu. Bu görüntülerini, bir arkadaşı facebook'tan paylaştı. Aldığı eleştirilere cevap vermek isteyen genç kız, tekrar kameranın karşısına geçti. Kendini şu sözlerle savundu: "Merhaba ben Melda, paylaştığınız Porsche arabalı kız... Nam-ı diğer estetikli kız şımarık kız... Yaptığınız ağır hakaretleri ve ithamları hak etmiyorum. Estetik demişsiniz, baba parası yiyor demişsiniz, peki bunlardan size ne... Kimin ne kadar aptal olduğunu sorgulamak yerine, hayatınıza dair daha fazla faydalı şeyler yapabilirsiniz. Evet keşke para dağıtıyor olabilsem de bir çoğunuzun da karakterine, kalbine estetik yaptırabilsem belki bir işe yarar." Ama genç kız, kaş yapayım derken, yine göz çıkardı. Para ile fakir insanların kalbine ve karakterine estetik yaptırmak istediğini söyledi.

ÜRETİM HATASI

Bazı insanlar o kadar fakir ki, sahip oldukları tek şey para... Porsche üretim hatası yaparak m...ru arabanın koltuğuna koymuş... Beyler kızmayın... Sonradan görme kız, ne yapsa yeridir... Aceleye gelmiş, hayati organ beyin unutulmuş... Üstünde fazla durmayın... Kız sen, o kadar sperm arasında nasıl oldun da birinci geldin... Açılın beyler... Büyük Hilmiye geçiyor fakir asfaltınızdan...

kalan karakter 1000

erol erol

kendini bilmez bir üretim hatası aynı zamanda zavallı

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 11.07.2014 09:09

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.