Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 11.07.2014 00:00
  • Son Güncelleme: 11.07.2014 19:13

Bu görüntüler dünyayı ayağa kaldırdı!

'in 'yi bombardımanında ölü sayısı 100'e ulaştı. Sosyal medyadan paylaşılan bir fotoğraf ise büyük tepki çekti.

Danimarkalı Ortadoğu Muhabiri Allan Sørensen'un Twitter hesabından yayınladığı fotoğrafta, askeri 'ye bomba yağdırırken, bir grup İsraillinin de sinema gibi yaşananları izlediği görülüyor.Bazı kişilerin bombardımanı alkışlaması sosyal medyada büyük tepki çekti. Allan Sørensen, İsveç medyasına verdiği demeçte, Gazze sınırına toplanan bir grup İsraillinin, her düşen bombada çocuk çığlıklarına rağmen, vicdansızca alkışlayarak sevgi gösterisinde bulunduklarını söyledi.

Sorensen yaşanan durumu empati yoksunluğu olarak nitelendirdi.

kalan karakter 1000

ld ld

yer yuzunun yaratılmış en pıslık toplu mu benı ısraıl demek fıtne fesatlık vıcdansızlık demek somuru demek kalleslık demek aşşlığın anlamı benı ısraıl demek

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 12.07.2014 16:31
ramazan ayı ramazan ayı

zaten yer yüzünde hz.allah israil oğullarını lanetlemiştir bunlardan kimseye fayda gelmez yeryüzünde fitne bozgunculuk ne ararsan var bu millette bigıramda yürek yoktur bunlarda korkaktır bunlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 12.07.2014 12:37
çanakkale çanakkale

Çanakkale de de osmanlı askeri öldürebilmek için arka sıradaki düşman askerleri ,ön taraftakilerle yer değiştirmek için rüşvet öderlermiş.Şimdi de siyonistler film izler gibi müslüman katliamı izliyor.Ama Çanakkale de olduğu gibi Filistin de de kuyruğu kısıp kaçacaklar.
ONLARIN BİR PLANI VARSA ALLAH'IN DA BİR PLANI VAR!!!
KAFİRLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 12.07.2014 04:55
İNŞALLAH İNŞALLAH

Dünyanın her tarafında Müslümanlar öldürülüp işkence görüyor bir tek Müslüman'ın kılına dokunulamaması için 1,5 milyar Müslüman Allah'a,İttihad_ı İslam'ın kurulması için dua edip,istemeli ve kurulması için destek olmalıdır,İnşallah.Zararlı ideolojilerden sıyrılıp tamamıyla samimi olarak Allah'a dönmeli ve Allah'a dua etmeli ve İslam Birliğinin kurulması için çalışmalıdırlar,İnşallah,bu şimdiye kadar gördüğümüz alışılagelen herhangi etkisi olmayan basit bir birlik olmayacaktır,Allah'ın ayetlerde belirttiği vadettiği insanları kardeşliğe bolluğa mutluluğa kavuşturmak için yaratacağı dünyanın bütününü kapsayacak olan büyük bir birliktir İnşallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 12.07.2014 00:21
hale hale

bir gün gelecek, öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz
ADOLF HİTLER...

Aynı Görüşte misiniz?
evet21
hayır0
cevapla 12.07.2014 00:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.