Bugünkü
Takvim

'de operasyonu

17 Aralık darbe girişiminin ardından yapıya yönelik operasyonlar 'ye uzandı.

  • Güncel
  • 10.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 10.07.2014 15:55
ABONE OL
TRT'de paralel operasyonu
'de 5 üst düzey yönetici görevden alındı.

Görevden alınan isimler ve görevleri şöyle:

Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Koyuncu, Teftiş Kurulu Başkanı Fethi Fırıncı, Hukuk Müşaviri Veysel Gümüş, Basın Müşaviri Birol Uzunay, Satın Alma Daire Başkanı Selami Karanfil.

kalan karakter 1000

minyeli abdullah minyeli abdullah

onların zmanında trt avrupanın zirvesindeydi çünkü adamlar adam gibi çalışıyorlardı trt bundan sonra avrupanın sonun da yer alır bu ülkeye adam gibi hizmet etmeyeceksin çalacaksın çırpacaksın yan gelip yatacaksın o zaman adam yerine koyarlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.07.2014 01:14
misafir misafir

BU ZAMANA KADAR GEÇŞ BİLE KALINDI NEREYE BAKSAN ONLAR NEREYE GİTSEN ONLAR YAZIK BU MİLLETE MİLLETİN RIZKINI ONLARA VERDİNİZ HADİ ŞİMDİ TEMİZLEYİN

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır2
cevapla 10.07.2014 16:16
poyraz poyraz

bu arkadaşlar bu mevkilere kimin onaylamasıyla gelmişler acaba sayın arınç ın bu kadrolaşmadaki katkısı nedir,inanın daha bunlar devede kulak bile değil,öyle sinsi hareket ediyorlarki farketmek imkansız gibi,trt nin hali vahim, kurumun samanyolu televizyonundan farkı yok.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 10.07.2014 16:16

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.