Bugünkü
Takvim

10 ünlü isimden Erdoğan'a destek

Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı projelerini anlatacağı toplantıya katılacak ünlüler açıklandı.

  • Güncel
  • 10.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 10.07.2014 00:14
ABONE OL
10 ünlü isimden Erdoğan'a destek
n'ın nasıl bir cumhurbaşkanı olacağına dair taahhütlerinin yer aldığı 'Vizyon Belgesi'ni açıklama toplantısı, cuma günü Haliç Kongre Merkezi'nde yapılacak.


Toplantı, seçim kampanyasının yeni şarkısı ile başlayacak. Adı 'Erdoğan' olan şarkının 'Milletin Adamı' sloganından hareketle pop formatında hazırlandığı ve yine Uğur Işılak tarafından yapıldığı belirtiliyor.

Erdoğan, bu şarkı ile kürsüye çıkacak ve 4 bin kişilik bir topluluğa hedef ve vizyonlarını anlatacak.

10 SANATÇIDAN OYUMUZ ERDOĞAN'A

Törene 15'e yakın sanatçı davet edilirken, katılacağını teyit eden 10 sanatçının isimleri şöyle:

Orhan Gencebay, Mustafa Sandal, Hande Yener, Nükhet Duru, Zerrin Özer, Alişan, Kutsi, Tolgahan Sayışman, Şafak Sezer, Emre Altuğ.

BİR TEK DİSK DAVET EDİLMEDİ

TÜSİAD başta olmak üzere TESK, TOBB, TZOB, TİSK gibi işçi ve işveren kuruluşlarının yanı sıra Hak-İş, Türk-iş, Kamu-Sen, Memur-Sen'in davet edileceği, DİSK'in ise davetliler dışında bırakıldığı öğrenildi.

kalan karakter 1000

Özgün Irmak Özgün Irmak

Merhabalar,
Bazı kafa karışıklıklarına ümmetimizin alet olmaması için açmak istiyorum.
1. Cumhurbaşkan'ı siyasetçi değildir. Cumhurbaşkanlığı seçimi siyasi partilerin yarıştığı bir seçim de değildir. Bunu bu şekilde pazarlayanlar yanlış yapmaktadır.
2. Cumhurbaşkanlığı yarışı için adaylar kendi paralarını veya bağış paralarını kullanmak zorundalar, yasal olarak. Yani reklam kampanyası için devletin ya da partinin parasını kullanmak yasal suç.
3. Cumhurbaşkanlığı makamına büyük bağışlar yapılması da yasal olarak mümkün değil. En fazla 9küsür bin yatırabiliyor bir kişi. Ayrıca eğer belirli bir rakamın üstünde bağış yapacaksa mal varlığını beyan etmek zordunda. Kanun hepsinin önünde yani.
4. Cumhurbaşkanlığı bir hizmet makamıdır. Bir kazanç makamı değildir. Yani adayların bunun üzerinden para kazanma hevesi ile para yatırmaları sizi daha çok düşündürmeli.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır4
cevapla 10.07.2014 14:32
ayhan ayhan

paralelci kardeşim sen onu gitte kendi tependeki bu sıraladıklarını yapan abilerine de

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 10.07.2014 15:27
oguz oguz

iclerinde birtane adam varmı

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır4
cevapla 10.07.2014 12:36
SAADET SAADET

Ekmeli fırıncı olduğunu bilmiyodum ekmek için ekmelettin sloganını kullanıyor fakir edebiyatı yapıp oymu devşireceksiniz yemezler oyum tayyip erdoğanındır

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 10.07.2014 12:04
emran emran

benim oyum milletin adamı RTE

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 10.07.2014 12:02
muhtar muhtar

diskin diski kaymış. zaten disk baştan beri kayık.kafaları olmadı hiç ayık. üç beş aykırı bir araya gelmiş. memleketi dolmuşa bindirecek hırsız uyanık......oldumu...

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır5
cevapla 10.07.2014 09:30

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.