Bugünkü
Takvim

belli oldu

'ın yeni seçim şarkısı belli oldu. Yine 'tan olan şarkının isminin 'Erdoğan' olacağı ve şarkıda 'milletin adamı' vurgusu yapılacağı öğrenildi

  • Güncel
  • 09.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 09.07.2014 10:27
ABONE OL
Erdoğan'ın yeni seçim şarkısı belli oldu
Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Vizyon Belgesi, 11 Temmuz'da tüm toplum kesimlerinden temsilcilerin katılacağı büyük bir törenle kamuoyuna açıklanacak. Toplantıda, seçim kampanyasında kullanılacak yeni şarkı da görücüye çıkacak.

Edinilen bilgilere göre şarkı yine tarafından yapıldı. Dombra'dan farklı olarak bu kez pop formatındaki şarkının adı 'Erdoğan' ve şarkıda 'milletin adamı' vurgusu yapılıyor. İstanbul Haliç Kongre Merkezinde düzenlenecek toplantıya azınlık, iş, sanat ve spor dünyasının temsilcilerinin yanı sıra yabancı konuklar da davet edildi.

Erdoğan'ın davet edilmesini özellikle istediği isimler arasında sanatçılar Hülya Avşar, Hülya Koçyiğit, Orhan Gencebay, Zerrin Özer ve İbrahim Tatlıses gibi isimler bulunuyor. Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim ile milli futbolcu Arda Turan da davetliler arasında. (Türkiye)

kalan karakter 1000

ozan ozan

ERDOĞANIMIZ cumhurbaşkanı olacak Allah herzaman başbakanımızın yardımcısı olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet31
hayır2
cevapla 09.07.2014 15:48
Zaf-er Zaf-er

Güneş, Ay ve Yildizlar

7/54. Rabbiniz, gökleri ve yeri alti günde yaratan ve
sonra arşa hükmeden, gündüzü durmadan kovalayan gece ile
bürüyen;Günesi, Ayi, Yildizlari, hepsini buyruguna baş
egdirerek var eden Allah'tir. Bilin ki yaratma da emir de
O'nun hakkidir. Alemlerin Rabbi olan Allah Yüce'dir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet38
hayır1
cevapla 09.07.2014 15:44
yusuf kayacan yusuf kayacan

cumhurbaşkankığı Tayyıp Erdaoğana cok yakışır 1 tane oyum var başbakanımızın yoluna helal olsun Allah o yüce insanı başımızdan eksik etmesin

Aynı Görüşte misiniz?
evet41
hayır4
cevapla 09.07.2014 11:47
burhan efsane burhan efsane

yakışır erdoğana yakışır
bizim oralarda bir söz vardır. güzele göz ağrısı bile yakışır diye. vatana millete hizmet ettiği için her şey yakışır

Aynı Görüşte misiniz?
evet46
hayır3
cevapla 09.07.2014 10:53
sizene sizene

güzelim şarkıyı bunlar yüzünden dinleyemiyoruz fenerbahçe geçenyıl avrupa şarkısıydı şimdi onu dinlesek akp li sanıcaklar mazallah

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır37
cevapla 09.07.2014 10:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.