Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 08.07.2014 00:00
  • Son Güncelleme: 08.07.2014 19:34

Türkiye'den 'e uyarı!

, "'i 'ye yönelik toplu cezalandırma yöntemiyle sürdürdüğü saldırılarını derhal durdurmaya ve başta BM olmak üzere, uluslararası toplumu süratle devreye girerek, bu saldırıların durdurulmasına dönük gerekli uyarı ve telkinlerde bulunmaya çağırıyoruz" açıklamasında bulundu.

Türkiye'den İsrail'e uyarı!
ndan yapılan yazılı açıklamada, 'in 'ye yönelik başlattığı askeri operasyonun Gazze'de yıllardır abluka altında zor şartlar altında yaşamını idame ettirmeye çalışan mazlum Gazze halkının acılarını daha da arttırmanın yanısıra, İsrail'e yönelik haklı infiale sebebiyet vereceği vurgulandı.

Açıklamada Filistin topraklarında son dönemde tırmanan gerilimin yol açtığı mevcut son derece hassas ortamda, tüm tarafların geçmişteki acılardan ders alarak itidal ve sağduyuyla hareket etmelerinin, yeni bir şiddet sarmalının önlenebilmesi bakımından önem taşıdığı kaydedildi.

kalan karakter 1000

Haydar Haydar

En iyisi Filistin halkını ağır silahlarla hatta kimyasallarla donatmak lazım.Tabi içimizdeki vatan hainleri tırları durdurmazsa.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 09.07.2014 14:55
Sakarya Sakarya

Hitler`in torunlari öldürmeye devam ediyorlar. Yeni yy. barbarlari!

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 09.07.2014 14:35
çakır çakır

KOL LAMAN GEREKİYORSA KOLLA İNSANLIK GEREKİYORSA İNSANLIK
VURMAN GEREKİYORSA VUR

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 09.07.2014 12:27
misafir misafir

BEYLER TC HÜKÜMETİ NE YAPSIN BUNLARA YALNIZ ALLAH YETER ALLAH ONLARI BU RAMAZANI AYINININ YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE PERİŞAN ETSİN KÖKLERİNİ KURUTSUN SUYA HASRET BIRAKSIN EKMEĞE MUHTAÇ BIRAKSIN ONLARA ALLAH YETER

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 09.07.2014 11:19
balık hafıza balık hafıza

ya kuru açıklama yapınca ne oluyor israil saldırıları mı kesiyor biz 3 sene öncede
suruiyede savaş biter dememişmiydik yoksa ben yanlış hatırlıyorum
lafla olsa idi bende zengindim şim di anlayana

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 09.07.2014 09:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.