Bugünkü
Takvim

Sebebim var

81 yaşındaki , 75'lik eşini baltayla katletti. İtirafı ise dehşet vericiydi. Sesi duyulmasın diye sahurda öldürdüm

Sebebim var
Erzurum'da yaşayan 81 yaşındaki Ali Kahraman önceki gün sahur vakti 5 çocuk annesi eşi Adalet Kahraman'ı (75) baltayla parçalayarak öldürdü. Olaydan sonra polise teslim olan Kahraman'ın ifadesinde eşi ile sürekli para yüzünden tartıştıklarını belirtti.

İFTARDA ÖLDÜRECEKTİM
"Birikmiş param vardı. Çocukların düğünü yüzünden hepsini harcattı bana. Elimde ne para kaldı, ne pul. 'Köye gidelim, orada yaşayalım' dedim, kabul etmiyordu. Onu öldürmeye karar verdim. İftarda öldürecektim, sesi duyulur diye vazgeçtim, sahura kaldı. Tartışmamız sahurda da devam etti. Sahura kalktıktan sonra o başka odada ben başka odada namaz kıldım. Daha sonra balkondan baltayı alıp yatak odasına gittim. Balta ile kafasına vurdum. Parçaladım" dedi. Baston yardımı ile güçlükle yürüyen zanlı dede, 'Tasarlayarak adam öldürmek' suçundan tutuklandı.

Sinan AYDIN

kalan karakter 1000

osman osman

Demek ki,özellikle kızlarımızı iyi yetiştirmeli,üretken,çalışkan,tasarruflu olmaları yönünde bilgilendirmeliyiz.Hem de namaz kılan kişiler ve adam hanımını öldürüyor.Sözde değil,özde Rabbim'in istediği kaliteli müslüman olmak lazım.Milyon camii açılsa,camiilerden çıkılmasa boş,vitrine oynamayalım lütfen.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır1
cevapla 04.07.2014 11:07
Hakan CAN Hakan CAN

Namaz kılmışsın ama namaz suratına çarpılmış..Namaz kılan Allah(cc)'un adaletini bilen bir insan masum bir cana nasıl kıyar?

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır1
cevapla 04.07.2014 10:27

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.