Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 04.07.2014 00:00
  • Son Güncelleme: 04.07.2014 11:05

Erdoğan İhsanoğlu'nun memleketine de gidecek

10 Ağustos'ta yapılacak olan Köşk seçimi kapsamında hazırlanan programda Yozgat ayrıntısı da var.

Erdoğan İhsanoğlu'nun memleketine de gidecek
, için 5 Temmuz'da Samsun ve 6 Temmuz'da da Erzurum'da miting düzenleyecek. Başbakan Erdoğan burada ve daha sonraki yapacağı konuşmalarda 30 Mart'ta yapılan yerel seçim havasından farklı bir üslup takınacak. Başbakan Erdoğan'ın asıl seçim kampanyasını ise 11 Temmuz'da İstanbul'da "Cumhurbaşkanlığı Vizyon Belgesi"ni açıkladıktan sonra başlatacak.
İstanbul'daki görkemli programda hem seçim kampanyasında kullanılacak görsel materyaller, hem yeni sloganlar hem de seçim şarkıları tanıtılacak. Zira Başbakan Erdoğan seçimlerde görsel, slogan, şarkı ve reklamlara büyük önem veriyor.

İHSANOĞLU'NUN MEMLEKETİNE DE GİDECEK

11 Temmuz'a kadar 5 şehre gidecek olan Başbakan Erdoğan; 8 Temmuz Salı günü Denizli'de, 9 Temmuz Çarşamba günü Tokat'ta, 10 Temmuz Perşembe günü ise CHP ve MHP'nin ortak adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nun memleketi Yozgat'ta olacak.

RAMAZAN'DAN SONRA MİTİNG SAYISI İKİYE ÇIKARTILACAK

Ramazan ayı boyunca yoğun sürecek olan miting programları, Ramazan Bayramı'yla birlikte daha da yoğunlaşacak. Ramazan'da bir günde bir miting; bayramla beraber ise miting sayılarının ikiye çıkartılacağı belirtildi.

Başbakan Erdoğan'ın İzmir, Antalya, Şanlıurfa, Ankara, Balıkesir, Ordu, Adana, Mersin, Van, Diyarbakır, Manisa, Sakarya, Kocaeli, Aydın, Konya, Bursa, Trabzon, Rize, Sivas, Mardin, Gaziantep vs. gibi şehirlerde düzenleyeceği miting programı ise daha sonra açıklanacak.

Kaynak: Haber7

kalan karakter 1000

misafir misafir

VATAN TEKTİR BÖLÜNMEZ ŞIRNAKTAN EDİRNEYE HAKKARİYA İZMİRE YOZGATA AMASYAYA HER YERE GİTSİN UMATIMDA GİDER YENİ CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN
BAŞBAKANIMIN SAYIN ABDULLAH GÜL

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 04.07.2014 18:30
ömer ömer

muhalefetin basiretsiz başkanları sevinsinler cumhurbaşkanı olursa sayın Erdoğan kurtulursunuz hatta sizde oyunuzu erdoğana verin benden tavsiye

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 04.07.2014 15:35
metin metin

destekliyoruz...........

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 04.07.2014 15:33
Tahtagurusu Tahtagurusu

Amasyaya Gitmesin BaşBakan.. Adam Yerine Koymasın Orayı... Geçen Seçim De Gitmedi Zaten. Ama Banko Gördüğü Yerler Hep Sillesini Vurdu...

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır3
cevapla 04.07.2014 13:35
şehmuz şehmuz

diyerbekirede bekleriz cumhurbaşkanı

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır2
cevapla 04.07.2014 12:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.