Bugünkü
Takvim

Türkiye'yi 'ya şikayet etti

Cemaat gazetesi , Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı'na aday olmasını duyururken Türkiye'yi 'ya şikayet etti.

  • Güncel
  • 01.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 01.07.2014 15:46
ABONE OL
Dershanelerle başlayan ve daha sonra 17 Aralık operasyonuyla doruk noktasına ulaşan AK Parti - Cemaat ayrışmasında, Cemaat'in İngilizce yayın yapan yayın organı olan sırf AK parti karşıtlığı olsun diye Türkiye'yi dünyaya şikayet etmeye devam ediyor.

ZAMAN'IN HABERİNDE DİKKAT ÇEKEN İFADELER
Today's Zaman şimdi de Erdoğan'ın Köşk için aday olacağını açıklamasının ardından dünyaya duyurduğu haberde "özellikle Erdoğan'ın muhafazakar destekçileri... üyesi olan Türkiye..." gibi ifadeler dikkat çekti.

TÜRKİYE'Yİ NATO'YA ŞİKAYET ETTİ
Today's Zaman Erdoğan'ın adaylığını duyururken "özellikle muhafazakâr Müslüman olan Eroğan'ın destekçileri bu adaylığı, NATO üyesi olan Türkiye'yi yeniden şekillendirmek yolunda Erdoğan için büyük bir ödül olarak görüyor" diyerek Türkiye'yi NATO'ya şikayet etti.


kalan karakter 1000

Hayrus Hayrus

Zaman todays gavuristanda gavur dur gavurlara diledigi kadar sikayet etsin bu da akp yi güçlendiriyor milletimizi birlestiriyor. Feto zaten gavur olmus olmamıs fark etmiyor siyonizm ile isbirligi halindedir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 02.07.2014 00:59
kübra kübra

Adiler. Kime şikayet ederseniz edin. Başbakanımız Cumhurbaşkanımız olacak Allah'ın izniyle.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.07.2014 21:51
hatun hatun

sadece kansizlar diyebilirim arkadas bunlar müslümansa ben müslüman deyilim reziller yeter susun artik

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır1
cevapla 01.07.2014 20:24
kemel kemel

istediyi yere şikayet etsinler

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır1
cevapla 01.07.2014 17:28

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.