Bugünkü
Takvim

O yine rezil oldu!

Gülen yanlısı gazeteci Twitter'da yine alay konusu oldu.

  • Güncel
  • 01.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 01.07.2014 18:51
ABONE OL
Paralel medya mensupları boş durmuyor. Gülen yanlısı saçmalıklarıyla yine sosyal medyaya damga vurdu.

Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı adaylığı için belirlenen seçim logosunun Obama'nın 2008′deki kampanyasından çalıntı olduğu iddia eden Zeynalov'a yine güzel cevabı halk verdi.

Daha önce de Twitter'da attığı birçok tweet ile alay konusu olan Zeynalov logo yalanını ortaya atarak yine rezil oldu.


kalan karakter 1000

tunç tunç

bugün herkes güçlünün yanında ama müslüman haklının yanında olmalıdır...bencemaatçi degilim ama 17 aralıkta yolsuzluk yapıldı...o operasyonları desteklemek gerekiyordu..oy vermek farklı birşey yanlışa dur demek farklı birşey...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 02.07.2014 10:31
Hayrus Hayrus

Bu yalaka zeylanov kim ilk defa duyuyorum hangi dagdan indi cillop.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 02.07.2014 01:08
Vusal Vusal

Bazıları Azerbaycan hakkında haddini aşan tvitler atmış. Azerbaycanda bir gün bile yaşamamış insanlar "diktatör" diye boş konuşmuş. Erdoğan ne kadar diktatörse Aliyev de o kadar diktatördür. Bana göre ikisi de halkı için çalışan siyasiler. Bu devletler bazılarının istediği dış güçlere boyun eğen muz cumhuriyyetleri değil ve olmayacak. Iki kardeş devlet ve onların cumhurbaşkanları (inanıyorum ki, RTE büyük farkla cumhurbaşkanı olacak) kendi devletlerini gerektiği gibi yönetiyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 01.07.2014 21:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.