Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 01.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 01.07.2014 08:57
ABONE OL

'nin ilk i nerede olacak?

Türkiye 10 Ağustos'ta yapılacak ne kilitlendi. 'deki heyecanın ise ayrı bir önemi var.

AK Parti'nin ilk mitingi nerede olacak?
Bugün, 'nin cumyhurbaşkanı adayı olarak ismi açıklanacak olan 'da ayrı bir heyecan var. CHP ve MHP Ekmeleddin İhsanoğlu için düzenlemeyeceklerini belirtirken AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan için mitingler düzenleyecek.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ilk seçim mitinglerini ise Kurtuluş Savaşı'nda mücadelenin önemli şehirleri olan Samsun, Sivas ve Erzurum'un birinden başlamayı planlıyor.

kalan karakter 1000

hatun hatun

ikinci istiklal tam özgür bir türkiye ic ve dis baronlarin kuklasi olmak yok artik millet sececek millet devirecek sen cok yasa erdogan var ol bu memleket bir lider gördü seni doguran ana nur göllerine gark olsun miting yapacaginiz sehirlerde yerinde bir secim

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.07.2014 20:32
MİSAFİR MİSAFİR

CUMHUR BAŞKANLIĞI KONUSUNDA BEN BİR ŞEYLER SÖYLEMEK İSTİYORUM BEN DİYORUM Kİ SONUCU BELLİ OLAN BİR MAÇI SEYRETMEK ZEVK VERMEZ ONUN İÇİN
CUMHUR BAŞKANLIĞININ SONUCUDA ŞU ANDA BELLİDİR BUGÜNDEN İTİBAREN SAYIN
BAŞKAN TAYYİP ERDOĞANIN GÖREVİ BAŞLAMIŞTIR HAYIRLISI OLSUN SEÇİMLER TEFERRUATTIR.MUSADENİZLE TAHMİNİMİDE SÖYLEMEK İSTİYORUM EKMELEDDİN BEY%25 SELHATTİN BEY %7 TAYYİP BEY %68 OY ALACAĞINI TAHMİN EDİYORUM
TÜRKİYEYE HAYIRLI OLSUN N

Aynı Görüşte misiniz?
evet22
hayır2
cevapla 01.07.2014 14:54
Yunus Yunus

Seni Seviyoruz Böyük Usta ALLAHA Emanet Ol Yola Devam

Aynı Görüşte misiniz?
evet33
hayır3
cevapla 01.07.2014 13:51
BİRİSİ BİRİSİ

DEVLETİN İMKANLARIYLAMI YOKSA KENDİ İMKANLARIYLAMI YAPACAK MİTİNGLERİNİ, ASLINDA DİYARBAKIRDAN BAŞLASA CUK OTURUDU

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır20
cevapla 01.07.2014 12:22
Yozgatlı Mustafa Yozgatlı Mustafa

Öncelikle vatana Millete hayırlı olsun.Bu aziz Millet her seçimde olduğu gibi yine yapacağını yapacak.Sayın Başbakanım şimdiden yeni görevin Hayırlı olsun,Allah yardıcın olsun.11 AĞUSTOS da Kemal beyle,Bahçeli efendi o koltuklarda oturacakmısınız.Sizin yerinizde olsam ERDOĞAN ı desteklerim.Çünkü yıllarca tozuna bile yetişemediniz.Çankaya ya gönderin rahat nefes alın,ben uyarıyorum bir daha uyarmam haberiniz olsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır4
cevapla 01.07.2014 14:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.