Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 11.06.2014 18:37
  • Son Güncelleme: 12.06.2014 01:41

Köşk'te olağanüstü zirve

'ün çağrısı üzerine Çankaya Köşkü'nde, Musul Başkonsolosluğundaki gelişmelerin ele alındığı zirve toplantısı sona erdi.

Köşk'te olağanüstü zirve
Toplantıya , Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Dışişleri Bakan Yardımcısı Naci Koru ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan katıldı.

Saat 20.00'de başlayan Güvenlik Zirvesi toplantısı sona erdi.

kalan karakter 1000

murat murat

ya dün kendi helikopterimizi nasıl gururla ürettiğimizi konuşuyorduk üncesinde ırak ve kuzey ırak petrolunun türkiye üzerinden sevkiyatlarını konuşuyorduk açıkça görünen o ki hazmedemediler bunu bozmak için ellerinden geleni yapıyorlar.öyleyse arkadaş bizimde gücümüz yokmu gösterelim şunlara hadlerini kaldıralım uçaklarımızı helikopterlerimizi bunlara bunların ağa babalarına gösterelim günlerini girelim musula rızkımıza göz koyanların gözlerini oyalım yeter artık ya

Aynı Görüşte misiniz?
evet25
hayır1
cevapla 11.06.2014 22:59
zaf-er zaf-er

CIA yan kurulusu Sözde sivil toplum kurulusu siyonist NGO insani yardim kuruluslari faaliyetleri GEZIDE oldugu gibi cevrecilikten tutunda, sosyal, tarih (MHP), sermaye TÜSIAD ve sendikalar dini (CIAmaat , FETO), mezhepsel, etnik ve kültürel (PKK ) ve siyasi bağlantılı (CHP, BDP, HDP ) güçleri üzerinden istihbarat operasyonları yapan, bunları da o ülkelere özgürlük projeleri diye yutturan örtülü operasyon aparatları. Başbakan için hazırladıkları dosyaya 'Örgüt lideri RTE yazdıran da işte bu kirli ortaklıktır. Freedom House raporunu hazırlayanlar aynı Kisilerdir.GEZI ve17 Aralık darbe girişiminin figüranları, Bayragi indiren, irakta isid NGO örgütün sahadaki ajanlari operasyonel parçalarıdır-
ETRO Gömlek ve FETO ayagini denk al.Türkiye öyle kolay lokma degil
MHP ahmaklarida gercegi görsün Miliyetcilik sözde degil
PKK da ya Baris yapacak yada NGO köleleri kalacak.

Aynı Görüşte misiniz?
evet44
hayır2
cevapla 11.06.2014 22:31
Ezber Bozan Ezber Bozan

Aman dikkat!
F-Güldüren siyonist Cetesi konusulanlari tekrar dinlemesin!

Aynı Görüşte misiniz?
evet26
hayır2
cevapla 11.06.2014 19:11

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.