Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 11.06.2014 14:24
  • Son Güncelleme: 11.06.2014 14:24

Köşk mü Başbakanlık mı?

, yaklaşan cumhurbaşkanlığı seçimleri için basın mensuplarının Köşk mü Başbakanlık mı? sorusuna, "Bu kadar beklediniz, biraz daha bekleyin" dedi.

Köşk mü Başbakanlık mı?
Musul'da yaşanan gelişmeleri değerlendirdi.

Gül Musul kriziyle ilgili olarak, 'Defakto gelişmelere müsaade edilemez. Boşluk bırakmamak lazım, bırakırsanız bu tür şeylerle doldurulur. Irak'la ilişkiler arzu edilen seviyede değil, istişareler olmalı' dedi.

Gül, cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin soru üzerine, 'Bu kadar zaman beklediniz, biraz daha bekleyin' yanıtını verdi.

kalan karakter 1000

nz nz

Herikisinede hayır,ben cumhurbaşkanımı tanıdığım güzelliği ile hatırlamalıyım.Siyasi tarihte böyle güzellikler,böyle değerli hatıralar muhafaza edilmeli.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 11.06.2014 15:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.