Bugünkü
Takvim

O sahtekar deşifre oldu!

Cemaat’in en büyük trollü Fuat Avni basit bir Türkçe yanlışıyla kendisini ele verdi.

  • Güncel
  • 03.04.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 03.04.2014 21:22
ABONE OL
17 Aralık sürecinde Paralel Örgüt'ün hükümete açtığı savaşta twitter etkin olarak kullanıldı. Twitter'ı etkin kulananların başında da geliyordu. Sosyal medyanın uzun süre gündemini işgal eden Fuat Avni hesabının Emre Uslu tarafından kulanıldığı ortaya çıktı.

Fethullah Gülen'in peygamberimizi de alet ederek "Tweetleri iki katına çıkarın" talimatı abiler, ablalar arasında anında yerine getirildi. Tapeler'in hızla yayılması için de sahte hesaplar açıldı.

Cemaat trolleri arasında en popüler olan Fuat Avni'nin diğer sahte hesaplardan bir farkı vardı. Cemaat'ten olduğu halde Başbakan'ın yakın çevresinden biriymiş izlenimi uyandırıyordu. Hemen her tapeye balıklama atlayan gezizekalılar da bu numarayı yiyordu.

Emre Uslu'yla ilgili bomba iddiakalan karakter 1000

elif elif elif elif

bunların suratlarından midem bulanıyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 05.04.2014 01:08
sayferi sayferi

madara.sen konusmasini pek beceremiyorsun kenardan baksan daha hayirli olucak
koskoca Devlet dogrudur fakat fetonun cetesi 40 seneden beri her kuruma sizmis durumda
bu neye benzer biliyormusun madara ayikla pirincin tasini bir dahaki sefere düsünmekte yara var diyorum atmaya benzemez .

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 04.04.2014 23:14
millişef millişef

ADAMIN SIFATINDAN "VATAN HAİNLİĞİ" AKIYOR,ONDAN BEKLENEN HAİNLİK OLDU,ŞİMDİ SÖZ SIRASI BİZDE,BİZDEN BEKLENEN İSE BU VATAN HAİNLERİNE GEREKEN DERSLERİ VERMEK...

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 04.04.2014 22:19
( pensilvanya) ( pensilvanya)

ah emre ah yaktın bizi seni boşunamı okutduk sen gittin iki kelimeyi bir araya getiremedin evine ateş düşşün önün kesilsin ........

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır1
cevapla 04.04.2014 18:24
madara madara

Koskoca devlet uc bes ipsizin elinde oyuncak oldu daha uc bes keliminin ardina saklanan adamlari bulup cikartamiyor ya daha ne olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır1
cevapla 04.04.2014 14:06

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.