;

"'in 4 büyük düşmanı var"

Paralel yapının ele başı ile ilgili şok sözler ortaya atıldı. Bediüzzaman'ın öğrencilerinden Muhammed Sait Nasır 'e gündeme bomba gibi düşecek açıklamalarda bulundu.

Bediüzzaman Said Nursi'nin öğrencilerinden olan Muhammed Sait Nasır, 'in sorularını yanıtladı.

Muhammed Sait Nasır, 86 yaşında Bediüzzaman Said Nursi'nin yaşayan öğrencilerinden biri. 'in ırkçılık maskesi altında dershaneler açtığını söyleyen Nasır, asıl amacının Türkiye'de ihtilal yapmak olduğunu ileri sürdü.

"Gezi Parkı'ndan sonra duruma hakim olacağını anladı" diyen Nasır, "Ondan sonra ikinci darbeyi yaptı. Eğer Tayyip Erdoğan, Allah'In himayesinde olmasaydı kurtulamayacaktı. Şehit edilecekti ve Türkiye bir daha 1924'lere dönecekti" açıklamasında bulundu.Nasır; her fırsatta Bediüzzaman'ın talebesi olduğunu söyleyen Gülen'in aslında Bediüzzaman'la hiç görüşmediğini hatta cenaze törenine bile katılmadığını ileri sürdü.

Bediüzzaman'ın vefatından 20 gün önce görüşen Nasır, Said Nursi'nin kendisine "Said, bu münafıka dikkatli ol fakat zamanı gelince açıkla" dediğini söyledi.

"GÜLEN'İN 4 BÜYÜK DÜŞMANI VAR"

Muhammed Sait Nasır, Gülen'in 4 büyük düşmanı olduğunu belirtti.

1- ALLAH
2- Hz. Muhammed (SAV)
3- Bediüzzaman
4- Recep Tayyip Erdoğan

Etiketler: ,
  • 26 Mart 2014, Çarşamba 19:13

kalan karakter 1000

BARCO BARCO

Başbakını Öldürmekmi? Bu ülkede 50 milyon Recep Tayyip Erdoğan var. Ona bir şey olursa bize oturmak haram.........

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 28.03.2014 01:11
hasan hasan

Zaten Müslüman olmadığı belli. Hacca dahi gitmemiş. Evlenmemiş. Nerde islamın şartları.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 28.03.2014 00:37
çağ ünal çağlayan çağ ünal çağlayan

Sizler ne bilirsniz bu dünyada ölmeyi .bazıları cıktıkları yola kefeini giyerde cıkar ..allah onların hep yanında olur .onlar kalbinde allah sevgisi yaşam tarzında peygamber efendimizi örnek alırlar.onları öldüremessiniz ...onlar nefislerini yenmiş kendileri için zerre talebleri olmayan insanlardır..ben 39 yaşındayım bu söylediklerimi bir kişide gördüm ...ve onunla sonuna kadar beraberim .allah senden razı olsun iyi kalbli insan sayın başbakanım .seni seviyoruz daima seninleyiz..allah yardımcın olsun...............

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 27.03.2014 23:52
turan turan

1- ALLAH
2- Hz. Muhammed (SAV)
3- Bediüzzaman
4- Recep Tayyip Erdoğan
Dikkat edin neden, nasıl bir iştir bu??? çünkü bu adam islamın PAVLUSU olmaya özenmiş. herkül feti...

Aynı Görüşte misiniz?
evet42
hayır2
cevapla 27.03.2014 16:45
alparslan alparslan

Ben söylüyorum, daha ortaya çok şeyler saçılacak. pislikler ortaya döküldükçe, bu kadim kavmin neler yaptığını ve neler yapmayı planladığını gördükçe, fransa kralı 2.filip gibi yapmak zorunda kalacağız.??? Dikkat edin tarihi bir olayı hatırlatıyorum..

Aynı Görüşte misiniz?
evet39
hayır1
cevapla 27.03.2014 16:37

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.