Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 17.03.2014 11:13
  • Son Güncelleme: 17.03.2014 11:13

Gülen'den Erbakan'a 'Gitsin' bedduası

için "onu semt imamı bile yapmam" diyen , 'ın iktidardan gitmesi için ise beddua etmiş...

Gülen'den Erbakan'a 'Gitsin' bedduası
Gülen Hareketi içinde 25 yıl hizmet veren , Gülen'in muhtelif dönemlerde muhtelif liderler için yaptığı şaşırtan çıkışlarının olduğunu belirtti.

İşte 'in; , ve Süleyman Demirel için yaptığı şaşırtan çıkışlar...

ÖZAL'I SEMT İMAMI BİLE YAPMAM
Rahmetli Turgut Özal'ın siyasi başarısından da fevkalade rahatsızlık duymuştu. Hatta bir sohbette kendi annesinin de Özal için böyle söylediğini aktarmış ve şöyle demişti: "Aklı anamın aklı kadar olanlar Özal'ı kurtarıcı sanıyor. Bizim hizmette olsaydı Özal'a semt imamlığı verir miydim bilmiyorum" dedi.

ERBAKAN'A "GİTSİN" BEDDUASI
Necmettin Erbakan'ı üstün başarısı nedeniyle zaten kendisine rakip gören ve yarış pistinden bir an önce diskalifiye edilmesini isteyen Hocaefendi atıp tuttu. Hatta "Eğer İslam'ı bunlar temsil edecek ise yerin dibine batsın o İslam" diyordu. "Hükümet düşecek herkes görevini yapsın" dedi. Biri anlattı: "Hocaefendi Erbakan'a öyle bir beddua etti ki, yerler gözyaşından ıslandı. Duadan sonra hocaefendi elini yüzüne sürerken dedi ki, hadi size müjde bir haftaya kalmaz Erbakan'a Fatiha okuruz."

BEDDUA VE ÖVGÜ
Demirel için ne kadar beddualar ettiğimizi hatırlamıyorum bile... Ama bu açılım sürecinde Gazeteciler ve Yazarlar Birliği'nin düzenlediği ödül töreninde Süleyman Demirel'e hitaben; "Söz sultanının yanında söz söylenmez..." diyordu. Bir gece öncesinde söyledikleri ise ağza alınacak gibi değildi. Peki, bu nasıl oluyordu?

Kaynak: Star Gazetesi

kalan karakter 1000

mehmet mehmet

Bu kadar nursuz bir insandan hoca olamaz .yüzü bir hocanın yüzüne hiç benzemiyor şerrinden Allaha sığınırız

Aynı Görüşte misiniz?
evet34
hayır2
cevapla 17.03.2014 21:43
garip garip

uğraşmayın fakir gariban ile adamın tek gayasi ahiret için dünyalık bir şey istemiyor zaten dünyada en gariban adam kalmış baksana onlarca dershane müritler ve tv kanalları adama haksızlık etmeyin fakir adam yahu

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 17.03.2014 19:36
gençkurt gençkurt

bunlar ancak muslumanlara beddua eder bunların hoş görüsü sadece israil ve amerikayadır

Aynı Görüşte misiniz?
evet41
hayır1
cevapla 17.03.2014 19:29
estergon estergon

80 milyon sana bir beddua edecek ama dur bakalım...

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır1
cevapla 17.03.2014 18:49
sarikayali sarikayali

kendii birhalt zannediyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet48
hayır1
cevapla 17.03.2014 17:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.