Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 12.03.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 13.03.2014 02:14
ABONE OL

Gökçek cemaat medyasını fena korkuttu

Gülen örgütünün kanalı Bugün TV'de Mansur Yavaş'ın katıldığı programda, de telefonla bağlandı. Gökçek'in soruları karşısında afallayan ve iyice köşeye sıkışan Mansur'un imdadına yetişti ve Melih Gökçek'i yayından aldı...

CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, Bugün TV'de 'ın konuğu oldu.

MANSUR YAVAŞ'A SORU SORUNCA..

Aynı zamanda programa telefonla de bağlandı. Gökçek, belediyenin bütçesi ile ilgili bir takım bilgilerin yanı sıra, Mansur Yavaş'a sorular yöneltti. Programın moderatörü Adem Yavuzarslan ise Gökçek'e "Sorularınızı sorun, bağlantıdan sonra Mansur Bey cevaplasın" dedi.
Gökçek ise bu sırada karşılıklı soru-cevap şeklinde tartışılabileceğini söyledi. Mansur Yavaş bunun üzerine "Merak etmeyin, belediye başkanı olunca o bütçeyi zaten ben yöneteceğim" dedi.GÖKÇEK'E TAHAMMÜL EDEMEDİLER
Mansur Yavaş, Gökçek'in sorularına cevap vermekten kaçında, moderatör de cevap hakkını bağlantıdan sonra kullanabileceğini söyledi. Sorularına cevap alamayan Gökçek, bir süre sonra Bugün TV canlı yayınında, yayından alındı.

HAT KESİLDİ YALANINA BAŞLADILAR

Sorularıyla Mansur Yavaş'ı köşeye sıkıştıran Melih Gökçek'e dayanamayan Adem Yavuz Arslan hat kesildi yayından almadık yalanını uydurdu. Melih Gökçek, paralel medyanın bu yalanına tokat gibi bir tweetle açıklama yaptı.

İşte Melih Gökçek'in Arslan'ın yalanını ortaya çıkardığı tweetleri