Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 13.03.2014 00:41
  • Son Güncelleme: 13.03.2014 02:14

Gökçek cemaat medyasını fena korkuttu

Gülen örgütünün kanalı Bugün TV'de Mansur Yavaş'ın katıldığı programda, de telefonla bağlandı. Gökçek'in soruları karşısında afallayan ve iyice köşeye sıkışan Mansur'un imdadına yetişti ve Melih Gökçek'i yayından aldı...

CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, Bugün TV'de 'ın konuğu oldu.

MANSUR YAVAŞ'A SORU SORUNCA..

Aynı zamanda programa telefonla de bağlandı. Gökçek, belediyenin bütçesi ile ilgili bir takım bilgilerin yanı sıra, Mansur Yavaş'a sorular yöneltti. Programın moderatörü Adem Yavuzarslan ise Gökçek'e "Sorularınızı sorun, bağlantıdan sonra Mansur Bey cevaplasın" dedi.
Gökçek ise bu sırada karşılıklı soru-cevap şeklinde tartışılabileceğini söyledi. Mansur Yavaş bunun üzerine "Merak etmeyin, belediye başkanı olunca o bütçeyi zaten ben yöneteceğim" dedi.GÖKÇEK'E TAHAMMÜL EDEMEDİLER
Mansur Yavaş, Gökçek'in sorularına cevap vermekten kaçında, moderatör de cevap hakkını bağlantıdan sonra kullanabileceğini söyledi. Sorularına cevap alamayan Gökçek, bir süre sonra Bugün TV canlı yayınında, yayından alındı.

HAT KESİLDİ YALANINA BAŞLADILAR

Sorularıyla Mansur Yavaş'ı köşeye sıkıştıran Melih Gökçek'e dayanamayan Adem Yavuz Arslan hat kesildi yayından almadık yalanını uydurdu. Melih Gökçek, paralel medyanın bu yalanına tokat gibi bir tweetle açıklama yaptı.

İşte Melih Gökçek'in Arslan'ın yalanını ortaya çıkardığı tweetlerikalan karakter 1000

CAN CAN

PARALEL MEDYANIN DESTEKLEDİĞİ ADAY BOŞ BU PARALELCİLER ARTIK ORTADA KALDILAR HALKIN ÖNÜNE ÇIKARDIKLARI NE KADAR BOŞ KAFAYSA KENDİLERİDE O KADAR BOŞ KAFALAR BUNLARDAN ARTIK BU VATANA HAYIR GELMEZ ARTIK SUÇ ÜSTÜ OLDULAR ADAMLIKLARI KALMADI YAZIK

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.03.2014 21:25
Yusuf Yusuf

Bu adam Mhp'yi satıp Chp'ye geçti neden sadece menfaat için,şimdi Ankara'yı yönetmeye talip utanın biraz be 80 milyonun önünde siyaset yapıyorsunuz çölde değil.Ama bir dakika emir büyük yerden tabii ki Melih GÖKÇEK'e karşı birleşin derhal emri verildi ondan olmasın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 13.03.2014 20:32
hatun hatun

seyrettigimiz kanallarin arkasindakileri bilmemiz gerek ve ben artik bir cok kanali acmiyorum bile halk onlari böyle uyarabilir taki adam gibi yayin yapana kadar

Aynı Görüşte misiniz?
evet26
hayır2
cevapla 13.03.2014 12:50
leyla leyla

Devlette bizden sizden diye ayrım olmaz. Bunlar çok ayrımcılık yaptılar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet46
hayır3
cevapla 13.03.2014 10:07
kenan kenan

Bu ülkede hiç kimse dini babasının malı gibi kullanmamalı. Paralel yapı ülkemiz için en büyük tehlikedir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet63
hayır1
cevapla 13.03.2014 09:42

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.