Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 09.01.2014 20:35
  • Son Güncelleme: 09.01.2014 20:49

Gülen Cemaati - Yahudi kardeşliği

Bulunduğu her ortamda Türkiye ve AK Parti hükümetini kötülemek için her türlü yolu deneyen bu kez okyanus ötesindeki işbirlikçilerini devreye soktu.

Türkiye'deki rüşvet ve yolsuzluk operasyonunu ile ilgili haberleri taraflı bir şekilde dünya basınına servis eden emniyet ve yargı içindeki işbirlikçilerini kurtarmak için Yahudi lobisi ile işbirliği içerisine girdi.

CEMAAT YAHUDİ LOBİSİNDEN DESTEK İSTEDİ
'daki Yahudi lobisinin en büyük medya organlarından biri olan 'a AK Parti hükümeti ve Türkiye aleyhine haber yaptıran Cemaat yetkililerinin karanlık işleri okyanus ötesine kadar uzandı.

Yahudi medyasında yayınlattığı haberlerle kendilerine destek toplamaya çalışan Fethullah Gülen Cemaati ülke içerisinde bulamadığı desteği Amerika'da arıyor.

DEVLETİN GİZLİ BELGELERİNİ CIA'YE VERMİŞLERDİ
Daha önce de devletin gizli belgelerini CIA'ye servis eden cemaatin üst düzey yetkilileri şimdi de Türkiye'nin iç gündemini dışarıya farklı aksettirerek Türkiye'nin ve AK Parti'nin imajını sarsmaya çalışıyor.

CEMAAT VE CHP'DEN YAHUDİ MEDYASINA SERVİS
Wall Street Journal, Cemaat yetkililerinin kendilerine servis ettiği haberlere dayanarak hangi şehirden kaç polis memurunun tasfiye edildiğini gösteren bir Türkiye haritası yayınladı.

Konuya ilişkin haberde ana muhalefet partisi CHP milletvekillerinin de 2500'den fazla polis memurunun tasfiye edildiği şeklinde görüş bildirdikleri dile getirilirken bir nevi Amerika ve Avrupa'daki Türkiye karşıtı haberlerin kaynakları da deşifre edilmiş oldu.kalan karakter 1000

Hamburg Hamburg

21.yy. böyle bir cemaat zihniyeti Tas Devirine geri gitmek zorundadir.
Biraklim gitsinler, israil siyonistleri de onlari kullanilmalarina seyirci olalim - Türkiye disinda ama.
Benim icin, bir Türk und bir Müslüman olarak, cok igrenc, ekmegini yedigi ülkesine ihanet icinde olan bir zavalli topluluktur, bu cemaat!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 11.01.2014 01:14
Hamburg Hamburg

Bir Türk ve bir Türkiye Vatandasi icin tavsiyem...
Bu Yüzyil icin son firsat...Bu günkü Erdogan Hükümeti ile ya "Düne" geri dönersin ya da yarina gidersin. Ben bir egitimli müslüman olarak yarini tercih ediyorum! Cünkü Türkiye egitildikce hic bir asirda geriye gidemez!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.01.2014 00:49
enver yılmaz enver yılmaz

bunlar israillilerle yandaşdırlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 10.01.2014 23:11
vural vural

Dünyada 195 Ülke var.Neden Amerika ???Guantanamo cezaevinde binlerce Müslümana eziyet edilirken Bir Cemaat Liderinin orada,hemde hiç gurur gözetmeksizin ikameti ni kim makul görebilir.Ülke garibanlarından topladığı paralarla orada kurumlara bağış yapıp,aşure dağıtabiliyor !!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır1
cevapla 10.01.2014 21:02
ramazan  ramazan

boşuna çabalıyor gülenmidir ne oldugu beli degil arkadaşım bana iki yıl önce sahtekar demişti inanmamıştım dogruymuş ak her zaman ak kalır partimiz beli ak parti

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır1
cevapla 10.01.2014 16:11

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.