Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 09.01.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 09.01.2014 20:49
ABONE OL

Gülen Cemaati - Yahudi kardeşliği

Bulunduğu her ortamda Türkiye ve AK Parti hükümetini kötülemek için her türlü yolu deneyen bu kez okyanus ötesindeki işbirlikçilerini devreye soktu.

Türkiye'deki rüşvet ve yolsuzluk operasyonunu ile ilgili haberleri taraflı bir şekilde dünya basınına servis eden emniyet ve yargı içindeki işbirlikçilerini kurtarmak için Yahudi lobisi ile işbirliği içerisine girdi.

CEMAAT YAHUDİ LOBİSİNDEN DESTEK İSTEDİ
'daki Yahudi lobisinin en büyük medya organlarından biri olan 'a AK Parti hükümeti ve Türkiye aleyhine haber yaptıran Cemaat yetkililerinin karanlık işleri okyanus ötesine kadar uzandı.

Yahudi medyasında yayınlattığı haberlerle kendilerine destek toplamaya çalışan Fethullah Gülen Cemaati ülke içerisinde bulamadığı desteği Amerika'da arıyor.

DEVLETİN GİZLİ BELGELERİNİ CIA'YE VERMİŞLERDİ
Daha önce de devletin gizli belgelerini CIA'ye servis eden cemaatin üst düzey yetkilileri şimdi de Türkiye'nin iç gündemini dışarıya farklı aksettirerek Türkiye'nin ve AK Parti'nin imajını sarsmaya çalışıyor.

CEMAAT VE CHP'DEN YAHUDİ MEDYASINA SERVİS
Wall Street Journal, Cemaat yetkililerinin kendilerine servis ettiği haberlere dayanarak hangi şehirden kaç polis memurunun tasfiye edildiğini gösteren bir Türkiye haritası yayınladı.

Konuya ilişkin haberde ana muhalefet partisi CHP milletvekillerinin de 2500'den fazla polis memurunun tasfiye edildiği şeklinde görüş bildirdikleri dile getirilirken bir nevi Amerika ve Avrupa'daki Türkiye karşıtı haberlerin kaynakları da deşifre edilmiş oldu.