Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 30.06.2013 00:00
  • Son Güncelleme: 30.06.2013 05:48

Gezi pankartına tepki gösteren şahsa dayak

'nin nde açılan 'lar ayıldı, imamlar bayıldı' pankartına tepki gösteren bir şahıs, yaka paça platformdan aşağı indirildi. Şahsı darp eden salon görevlileri, basın mensubunu engellemeye çalıştı.

Salonu'nda düzenlenen öncesi yaşandı. Mezun olan bayan öğrencilerden ikisi, 'lar ayıldı, imamlar bayıldı' yazılı pankartı salonda dolaştırdı. Pankart salondakilerin tepkisine neden oldu.Yüksel Aşıkkutlu isimli bir şahıs da, platforma çıkarak pankarta tepki göstermek istedi. Bunun üzerine salon görevlileri ile bazı şahıslar, Aşıkkutlu'yu yaka paça platformdan aşağı indirdi. Kapı bölümüne karga tulumba götürülen Aşıkkutlu, burada darp edildi. Görevliler, görüntü almaya çalışan basın mensubunu engellemeye çalıştı.Yüksel Aşıkkutlu, " 'Çapulcular ayıldı, imamlar bayıldı' yazılı pankart taşıyorlardı. Tepkimi koymak için karşı söylev yapmak için aşağı inip mikrofonu rica ettim. Bunun üzerine tüm güvenlikçiler üzerime çullanıp beni aşağı atmak istediler ama ben onların üzerine düştüm. Sövdüler ve dövdüler." diyerek yaşadıklarını anlattı.Görgü tanıklarından Harun Oğuzhan ise, "Afiş salonda döndürüldü. Biz de buna tepki gösterdik. Bir üniversitenin böyle bir pankarta izin vermemesi gerekirdi. Böyle hassas konuda hassas bir vatandaş aşırı bir tepki gösterdi. Güvenlik görevlileri darp ettiler. Vurdular dövdüler. Hepimiz aynı tepkiyi gösterdik." diye konuştu.

Kaynak: CİHAN

kalan karakter 1000

kemalrizeli kemalrizeli

HANİ ÇAPULCULAR DAYAĞA KARŞIYDI İİNİZE GEDİĞİ GİBİ HAREKET EDİYONUZ O POLİSLERİN ELLERİNE SAĞLIK SİZE AZ VURMUŞLAR SİZİ GİDİ YAHUDİ ZİHNİYETLİLER ADOF HİTLERİN İŞKENCELERİNİ DÜNYAYA DUYURDUNUZ AMA FİLİSTİNDE TANKLARLA İNSANLARI EZDİNİZ ÇAPULCULAR DEMEKKİ FAŞİST KİM

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır5
cevapla 30.06.2013 21:08
Şahinim diyor ki, Şahinim diyor ki,

.....Cami içinde içki içilmiş içilmemiş düşünmek istemiyorum.Hiçbir Türkiye cumhuriyeti vartandaşı bu çiğliği yapmaz sadec bu davranışı ancak Türk kisvesi ve maskesi altında parayla satın alınmış pravakatörler.Bu anlama gelen davranışları para ile yapar ,medyayı kışkırtmak için halkı amaçlarına alet etmek için toplum psikolojisini kullanarak hainlik yapanlar var.dirliğimizi ve tek bütü olduğumuzu dosta düşmana sergilememiz gerekir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 30.06.2013 18:42
Şahinim diyor ki, Şahinim diyor ki,

GEZİ PARKINDA NE OLUYOR**OSMANLI ZAMANINDA SOKAKTA İSTEMEZÜK DİYE YÜRÜYÜP BAĞIRIYORLARMIŞ,BİRİSİ GELMİŞ,ARKADAŞ NEDEN İSTEMEZÜK DİYORSUNUZ DEMİŞ,,,,O DA2ONLAR ÖYLE BAĞIRIYOR ONUN İÇİN BAĞIRIYORUM. PEKİ KARDEŞİM KOLLUK KUVVETLERİ LİCEDE ESRAR BASIYOR,ESRAR TARLALARINI BASIYOR,PKK,NIN BAŞIMAFYABABALARI ÇÖKERTİLİYOR,BU MÜCADELE VERİLİRKEN AÇIYORUZ TELEVİZYONU GEZİ PARKTAKİLER '''LİCEYİ DETEKLİYORMUŞ'''OHAAA YANİ DEMEK GEZİ PARK ADIYLA GÖSTERİ YAPIYOR VE LİCEDEKİ ESRARCILARI MAFYALARI EROİN DEPOLARINI BASAN KOLLUK KUVVETLERİNİ PROTESTO YÜRÜYÜŞÜ YAPIYORSUNUZ KİMLERİN GAZINA GELİYORSUNUZ BİRAZ ÇEVRENİZE BAKSANIZA,TÜRKİYEYİ SURİYEYE ÇEVİRMEK İSTEYENLERİ ARANIZA SOKMASANIZYA MİLLETİMİZİ BŞİRBİRİMİZE DÜŞÜRMEK İSTİYORLAR BİRAZ KAFA ÇALIŞTIRIN BEE.ATATÜRKÜN KURDUĞU BU CUMHURİYET İLELEBET YAŞAYACAK

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 30.06.2013 18:32
DOBRA DOBRA

Ey Capucular!
Siz Gezi parkinda ictiginiz tonlarca beles ickiden AYILSANIZDA, o sersem kafanizla Türkiye ve dünyada dönen cirkin dolaplarin ve komplolarin farkina varamazsiniz! Vardiginiz zaman sok olup BAYILIRSINIZ! O zaman ilk isiniz bir IMAMIN önünde diz cöküp tövbe, istigfar getirmek olacak!
Gericiligi birakin, cagdas olmaya calisin! Eskisi gibi hersey sizin etrafinizda dönmüyor ve dönmeyecek, artik Türkiye cag atladi buna alisin! En azindan FAIRPLAY anlayisi gösterin, yakip yikmakla eski günlerinizi geri getiremezsiniz, cok onarilmaz pot kirdiniz!

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır5
cevapla 30.06.2013 18:26
gizzz gizzz

Her turlu goruse saygım var.Fakat bunun yeri bir mezunıyet torenı degıldır.Nitekim söz alan mutevelli heyet baskanı Prof.Dr.Mustafa Aydın kardeslık ve dostlugu vurguladıgı mesajıyla bu konudakı tutumunu dıle getırmıstır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 30.06.2013 17:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.