Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 27.06.2013 00:00
  • Son Güncelleme: 27.06.2013 02:26

Polisi öldüresiye darp ettiler

Ankara'da Gezi Parkı olaylarında göstericilerin polis memurlarını öldüresiye darp ettiği görüntüler ortaya çıktı. Ayrıca, 'ün Türk bayrağını yakanların arasında olduğu da görüntülere yansıdı.

Gezi Parkı eylemleri provokatörlerin de devreye girmesiyle ülke çapında olayların yaşanmasına sebep olmuştu. Ankara'daki eylemlerde binlerce göstericinin polis memurlarına saldırması, bir polis memurunun öldüresiye darp edilmesinin kamera kayıtları ortaya çıktı. Eylemler sırasında hayatını kaybeden ile ilgili de yeni görüntüler paylaşıldı.

Ethem Sarısülük'ün eylemler sırasında Türk bayrağı yakan grubun arasında olduğu görüldü. Sarısülük'ün cadde ortasında Türk bayrağı yakan grupla beraber hareket ettiği kameraya yansıdı.

Ethem Sarısülük'ün başından vurulma anı da kamera kayıtlarında yerini aldı. Kalabalık bir grup kaskı elinden alınmış bir çevik kuvvet polisine saldırıyor. Bu sırada grubun elinden kurtulmak isteyen çevik kuvvet polisi silahını çıkarıp havaya ateş etmek zorunda kalıyor. Silahın namlusu havaya doğru iken göstericiler arasındaki Sarısülük yere yığılıyor.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Kaynak: CİHAN
kalan karakter 1000

pelin pelin

Polisi öldüresiye dövdüler ama " öldüren Polis "oldu
Tövbe yarabbim

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.06.2013 01:06
Aliiiiiii Aliiiiiii

etem diye diye Allahın vatan hayinini kahraman ilan edecekler,hatta ölüm yıl dönümleri bile olacak,orda şehit olan polisimizi neden hatırlayan yok,polis serserilik yapmaya gitmemişti oraya,görevini yapmaya gitmişti evine ekmek götürebilmek için.Ama Allah nasip ederse hiç oy kullanmadığım akp ye oy verecem bu defa,Sizin gibilere fırsat vermesinler diye

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır2
cevapla 27.06.2013 20:59
OFLU OFLU

BIR KISIM KOMINIST MEDYAYA GORE ADAM NE YAPMISKI TURK BAYRAGINI YAKMIS TURK POLISINI LINC ETTIRMIS KALESINKOFLA POZ VERMIS ORTALIGI YAKIP YIKMIS HURI MELEK BIR ADAM SUCSUZ GUNAHSIZ BIR ADAM MELEK OLMUS UCMUS DUNYAYI TERKETMIS BIR ADAM DENIZ GEZMISIN BONUSU BIR ADAM BUNUN KARDESINI YAPIN CUMHUR BASKANI ULKE DUZENE GIRSIN

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 27.06.2013 20:22
can burak can burak

vatan hainlerinden kahraman olmaz,bazı medya,gazeteler bu haini kahraman yapmak istiyor,şimdi de babasının hayatını yazıyorlar adam öğretmenmiş,diğer hocalarımı tenzi|i ederim ama bu adamın yetiştirdiği çocuk ve çocuklar iyi aile çocukları değilmi

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır201
cevapla 27.06.2013 15:54
savaş doğan savaş doğan

işte takvım gazetesını bu yuzden sevıyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır307
cevapla 27.06.2013 13:14

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.