Bugünkü
Takvim

de10 örgüt var

23 kişinin tutuklandığı operasyonda savcılık dosyası 10 terör örgütüne işaret ederken TGB ve Ulusal TV'ye de yer veriyor

Gezi Parkı olaylarına ilişkin Ankara'da 23 kişinin tutuklandığı operasyonda savcılık tarafından hazırlanan soruşturma dosyasında çarpıcı tespitler yapıldı.

de "Eylem sürecini fırsat bilen terör örgütlerinin, DHKP/C, MLKP, THKP/C-, DEV-YOL, MKP, TKP/ML, DSİH, TKİP, TİKB, TKEP-L adı altında eylemlere katıldıkları ve her biri farklı yapıya sahip olduğu halde terör örgütlerinin kitlesel hareketleri fırsat bilerek hareket ettikleri görülmektedir" ifadesi dikkat çekti.Fezlekede ayrıca İşçi Partisi/TGB ile Ulusal Kanal'ın olaylara öncülük ettiği ve kara propaganda yaptığı belirtiliyor.

DIŞ BASIN ETKİSİ
Dosyada eylemci profillerinin 18-25 yaş grubunun çoğunlukla üniversite öğrencilerinden oluştuğu da yazılırken "CNN, BBC, The Economist, El Cezire, Reuters gibi uluslararası basın kuruluşlarının eylemleri abartarak/ çarpıtarak dünyaya servis ettikleri açıktır" denildi.


kalan karakter 1000

pusula pusula

Halk TV yi neden saymamislar. En büyük Provokatör.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır12
cevapla 27.06.2013 15:47
vardar vardar

bu vatanın yakasından İNGİLTERE ve AVRO-DOLAR MİLYARDERİ YAHUDİLER mutlaka düşecektir...yerli işbirlikçileri ile beraber...!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet33
hayır15
cevapla 27.06.2013 09:35
kaan kaan

hak ettigni bulmus o zaman

Aynı Görüşte misiniz?
evet20
hayır10
cevapla 27.06.2013 08:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.