Bugünkü
Takvim

Bakan Müezzinoğlu iddiaları yalanladı!

Sağlık Bakanı 'na Taksim Gezi Parkı'ndaki olaylarla ilgili atfedilen sözlerin asılsız olduğu bildirildi.

  • Güncel
  • 31.05.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 31.05.2013 19:04
ABONE OL
Bakan Müezzinoğlu iddiaları yalanladı!
Sağlık Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, Taksim Gezi Parkı'nda yaşanan olaylara ilişkin sosyal medya mecralarında yayılan ve Bakan Müezzinoğlu'na atfedilen "Hem polise, devlete karşı geleceksin hem de sonra ambulans bekleyeceksin mesajının asılsız olduğu belirtildi.

Müezzinoğlu'nun konuyla ilgili herhangi bir beyanatının olmadığı ifade edilen açıklamada, 112 ambulanslarının olay yerinde hazır bekletildiği ve yaralılara anında müdahale edildiği kaydedildi.

Bakan Müezzinoğlu, Twitter'daki sayfasından yaptığı açıklamada da iddiaları yalanladı. Müezzinoğlu, "Sosyal medyada, Gezi Parkı ve ambulans konusunda tarafımdan yapıldığı iddia edilen açıklama bir iftiradır, provokasyondur. Bana isnat edilen mesajı yayanların kötü niyetli olduğu açıktır. Böyle bir açıklamam yoktur, olamaz. Sağlık kurumlarımız, personelimiz, araçlarımız ayrım yapmadan bütün vatandaşlarımıza özveriyle hizmet vermeye devam etmektedir" ifadesini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.