Bugünkü
Takvim

O gelin: M.D.

TAKVİM; dan hamile kalarak, ABD'de doğuran Türkiye'nin ünlü ailesinin kızını açıklıyor. Herkesin merak ettiği gizemli gelinin adı M, soyadı ise D harfi ile başlıyor...

ABONE OL
Zenci bebeğin annesi: M.D.
Başta olmak üzere tüm Türkiye, hatta Türkler'in bulunduğu Avrupa ülkeleri ile ABD'de bile doğuran sosyetik gelin konuşuluyor. Geçen yaz lüks bir otelde evlenen Türkiye'nin en ünlü iki ailesinin çocukları, düzenlemiş, partide alkolün dozunu kaçıran güzel gelin dan hamile kalmıştı.

İŞKADINI ANLATIYOR
ABD'de kucağına verilen siyahi bebekle gelin şoke olurken, ihanetin belgesi bebeği gören damat ile ailesi apar topar Türkiye'ye dönmüştü. TAKVİM'in bu haberinin ardından bir anda herkes siyahi bebek doğuran gelinin kimliğini merak eder oldu. Gizemli gelinin ve ailesinin yakın dostu olan sosyetenin tanınmış işkadını TAKVİM'i aradı. Siyahi bebeğin annesinin adının M.D. olduğunu söyleyen ismi bizde saklı işkadını skandalla ilgili olarak şunları anlattı:

'ÇILDIRMAK ÜZERE'
"TAKVİM'i satır satır okuyorum. Yazılanlar az bile. Çünkü fazlası var. M.D.'yi kızım gibi severim. Elimde büyüdü sayılır. Oğlumla aynı liseye gittiler. Ailelerimiz çok eskiden beri görüşür. M.D. herkesin sevdiği ve takdir ettiği bir kız. Çok tanınmış bir ailenin biricik evladı. Nasıl böyle bir hata yaptı anlayamadım. Hepimiz çok üzüldük. M.D. geri gelemiyor. Yanında yeğeni kalıyor. Ailesi bebeği bırakıp gelmesini istiyor ama M.D. bebeği bırakmak istemiyor. Her gün ağladığını biliyorum. Ne yapacağını şaşırmış durumda. Bir tarafta bebeği, diğer tarafta ise aile ve kamuoyu baskısı... M.D. çıldıracak gibi... Hayatı altüst oldu. Kendisine bir zarar vermesinden korkuyorum. "

BEKARLIĞA VEDA PARTİSİ YAPILMASIN
M.D.'nin yaşadıklarından herkesin ders çıkarmasını isteyen sosyetik işkadını, bekarlığa veda partisinin kaldırılması gerektiğini söyledi. Ünlü işkadını, "Bizim güzel adetlerimiz var. Veda partisi de neymiş? Kına gecesi yapılsaydı, başı yanmazdı" dedi.


MEVLÜT YÜKSEL

kalan karakter 1000

mmmm mmmm

yazık görenler çok hanım bi kız sanar

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 29.05.2013 18:53
seyyah seyyah

Sanki bekarlığa veda partisini Devlet zorunlu kılmışta; Bekarlığa veda partisi yapılmasın diyorsunuz...

Aynı Görüşte misiniz?
evet39
hayır1
cevapla 29.05.2013 11:29

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.