Bugünkü
Takvim

Rus Apollonlar

Turizm sezonu açılınca Ruslar akın etmeye başladı. Rus kızları Apollon Güzeli olabilmek için Didim'de kıyasıya yarıştı

ABONE OL
Rus Apollonlar
'de bu yıl 5'incisi yapılan düzenlendi. Yarışmaya yaşları 18 ila 23 arasında değişen 14 Rus güzel katıldı. Jüri üyeliklerini , Vladimir İlyn, Deniz Atabay, Ufuk Yöre ve Levent Köylü yaptı. Yarışmada önce dans şovu yapan güzeller, daha sonra yerel kıyafetleri ve gece kıyafetleriyle sahne aldı. Finalde güzeller bikinilerle sahneye çıkarken, ardından jüri kararınca dereceye giren güzeller açıklandı. 19 yaşındaki Elena Gavrilova Miss Venosa Güzel'i seçildi. Miss Apollon üçüncülüğüne 21 yaşındaki Tatyana İvanova seçilirken, ikinciliğe 18 yaşındaki Kira Krasnova, birinciliğe ise 23 yaşındaki Evgeniha Yarushnikova layık görüldü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.