Bugünkü
Takvim

İstanbul'da

İstanbul'da yaşayanlar dikkat! Bu ilçelerde ...

  • Güncel
  • 23.05.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 23.05.2013 10:03
ABONE OL
İstanbul'da elektrik kesintisi
Sultanbeyli, Kadıköy, Tuzla ve Üsküdar'ın bazı semtlerinde yarın, 25 ve 26 Mayıs'ta yapılacak.
İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi'nden yapılan açıklamaya göre,

Sultanbeyli'de 25 Mayıs'ta 09.00-17.00'da Mimar Sinan Mahallesi, Selçukhan, Özgürlük, Cuma, Basra, Mimar Sinan ve Reyhanoğlu caddeleri, Borkay Tekstil, Liman, Limon ve Barış sokaklara elektrik verilemeyecek.

Kadıköy'de yarın 09.00-17.00'da Acıbadem Mahallesi, Acıbadem Caddesi, Uhuvet, Kuyulu, İkbaliye, Nahitbey, Tur, Pomak, Ulusluk, Yeniyol ve Köftüncü sokaklar, Atabay İlaç Fabrikası, 25 Mayıs'ta Caferağa Mahallesi, Moda ve Dr. Esat Işık caddeleri ile Mektep, Bostan, Yusuf Kamilpaşa, Ferittek, Fazılpaşa, Lütfi Bey, Yeni Fikir, Gündoğdu, Yaverbey, Muratbey, Neşe ve Leylek sokaklar, 26 Mayıs'ta Osmanağa Mahallesi, Söğütlüçeşme ve Bahariye caddeleri, Altıyol, Caferağa Mahallesi, adliye binası, İleri, Sokullu, Hacı Şükür, Kadife, Canan, Şair Nefi, Ağabey sokaklar ve civarında enerji kesintisi uygulanacak.

Tuzla'da 24 Mayıs'ta 09.00-17.00'da Orhanlı Anadolu ve Orta mahalleler, İzopur, Aktepe Sanayi Sitesi, Genç Makine, Metay Yapı, Tepeören Yolu, Reckıtt Benkıser, Anadolu Eco Park'ta kesinti yapılacak.

Üsküdar'da 25 Mayıs'ta 09.00-17.00'da, Kandilli Şampiyon Sporcular Sitesi, Rasathane, Demirevler Sitesi, Adile Sultan Sarayı, Ayışığı Evleri Ömürtepe Yokuşu, Rasathane Caddesi, Adatepe Sokak, Fatih Üniversitesi El sanatları Fakültesi'ne elektrik verilemeyecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.