Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 23.05.2013 00:00
  • Son Güncelleme: 23.05.2013 23:56

İDO bazı seferleri iptal etti!

'nin (İDO) bazı seferleri, hava muhalefeti dolayısıyla iptal edildi.

İDO bazı seferleri iptal etti!
İDO'nun internet sitesinde yer alan bilgiye göre, elverişsiz hava koşulları nedeniyle Bakırköy-Yenikapı-Kadıköy-Bostancı ve Bostancı-Kabataş iç hat deniz otobüsü seferleri ikinci bir duyuruya kadar iptal oldu.

Ayrıca saat 17.00'deki Kartal-Yalova, 17.15'teki Bostancı-Yenikapı-Armutlu Tatil Köyü-Armutlu, 18.00'deki Bostancı-Yenikapı-Bandırma, 18.30'daki Yenikapı-Yalova ve Yalova-Kartal-Bostancı dış hat deniz otobüsü seferleri iptal edildi.

Yarın 07.30'daki Yalova-Yenikapı ve Bandırma-Yenikapı-Bostancı ile 08.00'deki Armutlu-Armutlu Tatil Köyü-Yenikapı-Bostancı deniz otobüsü seferleri de yapılamayacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.