Bugünkü
Takvim

Obama'ya sürpriz hediye

  • Güncel
  • 16.05.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 16.05.2013 19:28
ABONE OL
Obama'ya sürpriz hediye
Erdoğan, Obama görüşmesi devam ediyor. Sıcak bir atmosferde başlayan görüşmede Erdoğan, ABD Başkanı'na bir de hediye sundu.

Başbakan, ABD Başkanı'na hat ile "" yazılı tablo hediye etti.

ve beraberindeki heyet, Beyaz Saray Kabine Salonu'nda, ABD BaşkanıObama ve heyetiyle bir araya geldi.

Görüşmede, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Numan Kurtulmuş ve Mevlüt Çavuşoğlu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan, AK Parti Grup Başkanvekili Ayşenur Bahçekapılı, Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu ve Türkiye'nin ABD Büyükelçisi Namık Tan da hazır bulundu.

MİT MÜSTEŞARI İLK KEZ

Görüşmeye Hakan Fidan'ın katılması ayrı bir önem taşıyor. Beyaz Saray'daki görüşmelere tarihte ilk kez MİT Müsteşarı da katılmış oldu.


kalan karakter 1000

Ahmet Gokmen Ahmet Gokmen

Sayin Başbakanımızin hediyesi, Türk İslâm sanatlarının ve sanatkarlarinin ülkemizde ve uluslararası camiada tanıtılması ve onore edilmesi açısından önem arz etmektedir. Bu hediyenin verilmesinde ve seçiminde başta Sn. Başbakanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Yalnız değerli basinimizin ve haber ajanslarinin sadece hediyeyle ilgili haber yapmaları ve sanatkarlarimizi zikretmemeleri üzücü bir durumdur. Bu hediyenin sanatkari, kısa süre önce vefat eden değerli hocamız Sn. Prof. Dr. Fevzi Günüç' ün talebesi Hattat Mustafa Cemil Efe dir. Lutfen haberlerinizde bu isimlerinde zikredilmesinde hassasiyet gösterin. Çünkü tüm sanatkarlarimiz hayattayken yasatilmasi ve yaad edilmesi bu sanatlarin yeni nesillere aktarilmasinda buyuk onem taşımaktadır. Saygilarimla.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.05.2013 22:41
dogrusu.... dogrusu....

simdi obamaya acidim!..hep sakliyordu müslümanim demiyordu...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.05.2013 21:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.