Bugünkü
Takvim

Skandal!

İstanbul Şişli'deki bir ta yaşanan olay; filmlere taş çıkardı! Bir , işten eve erken dönünce boyacıyla eşini yatakta bastı. Kimliği gizli işadamı, eşine boşanma davası açıyor

ABONE OL
Skandal!
İstanbul'un Şişli, filmlere konu olacak bir ihanet dedikodusuyla çalkalanıyor. Semtte bulunan ve birçok ünlünün oturduğu bir ta geçtiğimiz gün yaşanan olay; ağızları açıkta bıraktı. Şimdilerde tüm rezidans sakinlerinin dilinde olan dedikoduya göre; olayın kahramanı zengin bir ile güzel eşi...

EVİNE ERKEN GELİNCE...
Dedikoduya göre; , geçtiğimiz gün her sabah olduğu gibi işine gitmek üzere lüks evinden çıktı. Her zaman akşam 20.00 civarında evine dönen işadamı; o gün dairesi boyanıyor diye öğle saatlerinde evine döndü. İşadamı, güzel eşine de eve geleceğini haber vermeyi unuttu.

SESLERİ DUYUP ODAYA KOŞTU
Zili çalan işadamı, bir süre bekleyip kapı açılmayınca anahtarını kullandı. Yatak odasından gelen sesler karşısında koşar adım buraya yönelen işadamı, gördüğü manzara karşısında şoke oldu. Zengin işadamı, boyacıyla eşini yatakta bastı! Öfkeden deliye dönen işadamı, boyacıyı döverek evden attı. Eşinin öfkesinden korkan çapkın kadın da hemen eşyalarını alarak kaçtı. İşadamının; eşine olayın ertesi gününde boşanma davası açtığı söyleniyor.


HALiL ÇiLiNGiR


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.