Bugünkü
Takvim

Kopya skandalında sıcak gelişme

, 10-11 Temmuz 2010'da gerçekleştirilen Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın sorularının çalındığı ve kopya çekildiğine ilişkin iddialar üzerine başlatılan soruşturmada, ÖSYM görevlilerinin ifadeye çağrıldığı bildirildi.

  • Güncel
  • 27.03.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 27.03.2013 16:34
ABONE OL
Kopya skandalında sıcak gelişme
Ankara Cumhuriyet Başsavcıvekili Şadan Sakınan'ın yürüttüğü soruşturmada, yaklaşık 100 kişinin Ankara Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nce ifadeye çağrıldığı ve bunlardan bir kısmının ifade verdiği kaydedildi. İfade işleminin gelecek günlerde de devam edeceği bildirildi.

İfadesi alınanlara yöneltilen soruların Temmuz 2010'daki KPSS ile sınırlı kalmayarak, sınav sorularının hazırlanma, matbaaya gönderilme ve basılma süreçlerini de kapsadığı ifade edildi.

kalan karakter 1000

memur memur

atı alan üsküdarı geçmiş

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 27.03.2013 13:09

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.