Bugünkü
Takvim

ABONE OL
Mesir şenliği
'da bu yıl 473.'sü düzenlenen Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali kapsamında Başbakan Yardımcısı ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, vatandaşlara mesir macunu dağıttı. Mesir saçımı sırasında izdiham yaşandı, rahatsızlananlar için sağlık ekipleri hazır bekletildi. Saçılan mesir macunlarına ulaşmak için tören alanından cami avlusuna çıkmak isteyen vatandaşlara polis engel oldu. törende, şehzadelik dönemlerini Manisa'da geçiren Fatih Sultan Mehmet ve Kanuni Sultan Süleyman'ı canlandıran oyuncular, temsil ettikleri padişahların yaşamlarını anlattı.

Ali FİLİZKAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.