Bugünkü
Takvim

Netanyahu özrün nedenini açıkladı

, Türkiye'den özür dilemesinin ardından ana sebebini açıkladı...

  • Güncel
  • 23.03.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 23.03.2013 21:52
ABONE OL
Netanyahu özrün nedenini açıkladı
, Türkiye'den özür dilemelerinin ardındaki ana sebebin Suriye'deki durum olduğunu açıkladı.
Facebook sayfasında konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Netanyahu, "Değişen gerçekler, bölgedeki ülkelerle ilişkilerimizi yeniden ele almamızı gerektirdi. Suriye krizinin sürekli kötüleşmesi en önemli kaygımız." ifadelerine yer verdi. Suriye'de gelişmiş silahların farklı unsurların eline geçmeye başladığını belirten İsrail başbakanı, "En çok korktuğumuz da kimyasal silahların terör gruplarının eline geçmesidir. Özellikle Golan Tepeleri'ndeki grupların kendileri için büyük tehdit olduğunu belirten Netanyahu, sınır bölgesini yakından takip ettiklerini ve muhtemel bir gelişmeye karşı cevap vermeye hazır olduklarını ifade etti.

kalan karakter 1000

atalay konuralp atalay konuralp

israel kendi menfaatini düşündüğü için özür dilemiş.Filistinin menfaatlerini çiğnemeği insanlık suçu olduğunu bilmesi gerekir..Suriye tehdidi israili huzursuz ediyorsa , horozlanmayı artık bırakması ve iyi komşu olmanın yollarını bulması lazımisrail dünyada en çok güvenilmeyecek 4 ülkeden biridir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.03.2013 08:45

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.