Bugünkü
Takvim

'Akil insanlar' belli oldu

PKK'nın sınır dışına çekilmesi için Başbakan Erdoğan'ın kurulacağını açıkladığı Akil Adamlar Komisyonu'nda kimlerin yer alacağı belli oldu...

  • Güncel
  • 23.03.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 23.03.2013 19:30
ABONE OL
'Akil insanlar' belli oldu
Hükümetin teröre çözüm arayışında gündeminde olan ''nda kimlerin yer alacağı büyük oranda belirlendi. Akil İnsanlar Komisyonu, 25 ile 30 kişiden oluşacak ve yedişerli gruplar halinde alt komisyonlar kurarak belli bölgeler ile konularda çalışacak.

Bu komisyonlar kendi iç mekanizmalarını oluşturacak. Başkan, sözcü gibi görev dağılımını da kendi bünyelerinde kuracaklar. Ayrıca, akil insanlar oluşumunun bir sivil toplum örgütü şemsiyesi altında çalışması da gündemde.

İŞTE O LİSTEDE YER ALACAK BAZI İSİMLER
, , , Kadir İnanır, Tarhan Erdem, , Rıfat Hisarcıklıoğlu, Jülide Kural, Fazıl Hüsnü Erdem, Vahap Coşkun, Mithat Sancar


kalan karakter 1000

kemal kemal

Bu ülkenin aş,iş eğitim sorunlarına ne oldu bilen var mı

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 23.03.2013 23:39
Haberci Haberci

Ya sorması ayıp.. Kadir İnanır kimdir ya ? Akil adamlık kimlere kaldı..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 23.03.2013 23:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.