Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 20.03.2013 Gazete
ABONE OL

Şiddetten kaçış

Şiddetten kaçış
'da 4 yıl önce kaçarak evlendiği kocasından şiddet gören kadın, polislere sığındı. İddiaya göre, (25), 4 yıl önce (28) ile evlenmek istedi. Ancak damat işsiz olduğu için kadının ailesi evliliğe izin vermedi. Çift, kaçarak evlendi. İmam nikahı ile birlikte yaşayan çiftin oğulları oldu. Toptanış'ın işsiz olması nedeniyle maddi sorunlar çıktı. Toptanış, eşine sürekli şiddet uyguladı. Genç kadın, dayaktan bıkıp ailesinin evine gitti. Ancak ailesi eve almayınca eşinin yanına döndü. Kocasının darp ettiği kadın, oğluyla polise sığındı. "Kurtarın" diyen Ayvaz'ın şikayeti üzerine koca gözaltına alındı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.