Bugünkü
Takvim

Hükümetten ilk açıklama

Ankara'daki bombalı saldırılarla ilgili ilk açıklama geldi...

  • Güncel
  • 19.03.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 20.03.2013 04:38
ABONE OL
Hükümetten ilk açıklama
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı , saldırının doğrudan AK Parti'ye değil, bunun demokrasiye yapılmış bir saldırı olduğunu vurguladı.

ADALET BAKANI AÇIKLADI
, Adalet Bakanlığı'nın önündeki patlamanın parça tesirli bombadan kaynaklandığını belirtti. Bakan Ergin Adalet Bakanlığı çalışanının eşinin yaralandığını ve ayakta tedavi gördüğünü belirtti.

Patlamaya ilişkin incelemelerin sürdüğünü belirten Ergin, "Türkiye önemli bir zaman dilimi içinden geçiyor. Türkiye'de ne zaman bir hamle dönemi başlasa, ne zaman bir atılım yapılsa bu tip provakatif eylemlerle karşılaştık. Bu tür girişimlere karşı hazırlıklıyız." dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.