Bugünkü
Takvim

Arınç, Başbakan'ın sağlık durumunu açıkladı

Başbakan Yardımcısı , Başbakan Erdoğan’ın sağlık durumuna ilişkin, “Ben kendisiyle telefonla görüştüm, sağlığının gayet iyi olduğunu söyledi. Hava şartlarından gözüm korktu ama kendisi yarın ve pazartesi günü Çanakkale’de olacağını ifade etti” dedi.

  • Güncel
  • 16.03.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 16.03.2013 19:14
ABONE OL
Arınç, Başbakan'ın sağlık durumunu açıkladı
Başbakan Yardımcısı , katıldığı "Tarihi TRT Müzik Türk Müziği Arşivi" tanıtım toplantısı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Arınç, 4 gündür evinde dinlenen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın sağlık durumuna ilişkin kendisiyle telefonda görüştüğünü söyledi. Arınç, "Ben kendisiyle telefonla görüştüm, sağlığının gayet iyi olduğunu söyledi. Hava şartlarından gözüm korktu ama kendisi yarın ve pazartesi günü Çanakkale'de olacağını ifade etti. Kendisinin de çok selamları var. Telefonla konuştuğumda gayet sağlıklı buldum" dedi.

Arınç, basın mensuplarının, "İmralı'ya gidecek heyetle ilgili bir bilgi var mı?" sorusuna ilişkin kendisinin bir bilgisi olmadığını ifade ederek şunları söyledi:

"Bugün MİT Müsteşarı ve Adalet Bakanımız ile görüşüldüğüne göre zannediyorum bu konuda bir gelişme olabilir. Adalet Bakanımız oraya bir heyet gidecekse hangi milletvekillerinin gideceğini karar verecektir. Bunları önümüzdeki süreçte hep birlikte takip edeceğiz."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.