Bugünkü
Takvim

Katile var, bize yok

ABONE OL
Katile var, bize yok
milletvekilleri, Balyoz tutuklusu emekli Korgeneral 'ı tutuklu bulunduğu cezaevinde ziyaret etti. Teröristbaşı 'ın Kenya'dan getirilmesi sırasında Özel Kuvvetler Komutanı olan MHP İstanbul milletvekili Alan'dan kitap tepkisi geldi. Alan, kendisini ziyaret eden MHP'li vekillere, "Katil Apo'nun kütüphanesi var, bize ise 10 kitap sınırlaması getirildi" dedi.

kalan karakter 1000

ahmet havan ahmet havan

sizinde yakında umarım kütüphaneniz olur derdiniz çokmuş o terörüst başını teslim alanlardan biriydiniz bu ülkenin askeri olarak ne yaptınız suçunuz hiç yok niçin içerdesiniz acaba TÜRK askerini terör terörüstü çoban sananlardan deyilsin heronlarla veya helikopterlere binip terörüst yerine domuz avlayan askerde olamazsın eminim sen karavana atışların çokmuş o yüzden içerdesin

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.03.2013 21:35

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.