Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 14.10.2012 12:09
  • Son Güncelleme: 14.10.2012 14:22

Sınır karakoluna ateş açıldı

Suriye'den Türkiye'ye girmek isteyen kaçakçılar, Hatay'da bir sinir karakoluna ateş açtı. Olayda 3 asker yaralandı

Sınır karakoluna saldırı
Hatay'ın Kırıkhan İlçesi'nde sınırın Suriye tarafından sigara ve çay getiren kaçakçılar, 'nda görevli askerlere ateş etti. Askerlerin karşılık vermesi üzerine kaçakçılar geldikleri Suriye topraklarına kaçtılar.

Açılan ilk ateşte Kamil Çağlar, İbrahim Halil Aksüyek ve Bülent Serdar isimli 1'i asteğmen olmak üzere 3 asker hafif şekilde yaralandı. Kırıkhan Kaymakamı Fecri Fikret Çelik, 'ne götürülüp tedavi edilen lerin sağlık durumlarının iyi olduğunu söyledi.

kalan karakter 1000

kulum kulum

Kaçakçıları masum insanlar olarak göterirseniz sonucu bu olur.Askerimiz kaçakçıları vurduğu zaman Vatan hani durumuna düşürürseniz.Bu sonuç kaçınılmaz olur.Alah Mehmetçiklerimize sabır versin. Yaralı Mehmetçiklerimize sağlıklar diliyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.10.2012 18:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.