Bugünkü
Takvim

Kadın haşlama

Eski koca, kıskançlık krizine girdi. Aldatıldığını düşünerek kızının annesini, kızgın yağ ile yaktı

ABONE OL
Kadın haşlama
İzmir' de adlı genç kadın, kendisine şiddet uyguladığı için eşi 'dan boşandı. Ancak eski eşinin pişman olduğunu söyleyerek özür dileyip bir daha şiddet uygulamayacağına dair söz vermesi üzerine, 2.5 yaşındaki kızını da alarak evine döndü. Fakat kadının kendisinden ayrı kaldığı sürede başka erkeklerle gezmiş olabileceğini düşünen koca kıskançlık krizine girdi.

YEMİN ETTİRDİ
Mutfakta bir tencereye yağ koyarak kızdıran Oral, eşini çağırıp önce gözüne yumruk attı. Ardından kızgın yağ dolu tencereyi başının üzerine koyarak, kendisini başka erkeklerle aldatmadığını kanıtlaması için Kur'an üzerine yemin etmesini istedi. Talihsiz kadının boşandıktan sonra hiç kimseyle birlikte olmadığını dair yeminlerini inandırıcı bulmayan Oral, tenceredeki kızgın yağı üzerine döktü. Belden aşağısı yanan kadın, kaçarak yakınlarından yardım istedi. Hastaneye yetiştirilen Kanyılmaz, tedavi altına alındı. Haşlamacı koca ise kayıplara karıştı.


Metin BURMALI/İZMİR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.