Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 29.05.2012 00:00
  • Son Güncelleme: 29.05.2012 19:25

'nda 1 cesede daha ulaşıldı

Zonguldak Çaycuma'da üzerindeki köprünün çökmesi sonucu suya düşerek kaybolan 6 kişiden, Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülşen'in babası Kemal Gülşen'in cesedine ulaşıldı.

Filyos Çayı'nda 1 cesede daha ulaşıldı
Saltukova beldesi Sazköy sahil kesiminde ceset olduğu ihbarını alan jandarma ile İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekipleri, Pilavkaya mevkisine gitti.

'nın denize döküldüğü yerden yaklaşık 2 kilometre uzaklıktaki sahilde bulunan cesedin, köprünün çökmesi sonucu kaybolanlardan Kemal Gülşen'e (79) ait olduğunu tahmin eden ekipler, yakınlarına haber verdi. Yakınları, cesedin Kemal Gülşen'e ait olduğunu teşhis etti. Gülşen'in cesedi,Çaycuma Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Belediye Başkanı Gülşen'in, belediye işleriyle ilgili Ankara'da olduğu öğrenildi. Çaycuma'da, 6 Nisan'da Filyos Çayı üzerindeki köprünün çökmesi sonucu suya düşerek kaybolan 15 kişiden 9'ununun cesedine daha önce ulaşılmıştı. Kayıp kişiler arasında Belediye Başkanı Gülşen'in yeğeni Sezgin Gülşen de bulunuyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.