Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 28.05.2012 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 28.05.2012 14:22
ABONE OL

"Geriye dönüş olmayacak"

Başbakan Tayyip Erdoğan, TİM İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni'nde önemli açıklamalarda bulundu.

Başbakandan kritik açıklama
Başbakan özetle şunları söyledi;

"Darbe dönemlerinde köşeyi dönenler oldu. İşleri tıkırında gidenleri statükoyu destekleyenler oldu. Ama kendileri dışındaki iş adamlarını görmediler, görmezden geldiler. İşte biz artık böyle bir Türkiye'yi artık geride bıraktık. İstikrar ve güven çok önemli dedik."

"2023 hedeflerine böyle bir anayasa ile yürünemez. Yeni bir anayasa için 12 Haziran seçimlerinin akşamı çalışmaları başlattık. Demokratik sivil ve özgürlükçü bir anayasa için çalışmalar kararlılıkla ve heyecanla devam ediyor. Biz milletimize söz verdik. Masadan kalkan taraf biz olmayacağız. CHP Genel Başkanı yeni anayasa ile ilgili bazı şartları dillendirmeye başladı. Mızıkçılığın sinyallerini veriyor. Bakıyorsunuz partisinin bir mensubu çıkıyor 'silahla da olsa biz bunu engelleriz' diyor. Bir kere eskiye dönüş olmaz ve olmayacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.