Bugünkü
Takvim

Kayseri saldırısında şok gelişme!

Kayseri'yi kana bulayan kanlı terör eyleminin ardından polis operasyonlarını sıklaştırdı.

  • Güncel
  • 25.05.2012 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 25.05.2012 21:31
ABONE OL
Bombalı saldırıda şok gelişme!
Yapılan operasyonlarda eylemle bağlantısı olan Necdet Ö., ve Erkan Ö., gözaltına alındı.

BAKAN'DAN AÇIKLAMA GELDİ
İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Pınarbaşı Emniyet Müdürlüğü önündeki patlamaya ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında iki kişinin gözaltına alındığını belirterek, ''Bağlantıları itibarıyla saldırıda kullanılan 06 plakalı aracın Gaziantep'te satışını yapan galeri sahibi ile sahte kimliği kullanılarak satış yapılan kişi gözaltında'' dedi.

Bakan Şahin, Foça ilçesindeki Jandarma Komando Eğitim Merkez Komutanlığı'nı ziyaretinin ardından gazetecilerin, Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesindeki patlamaya ilişkin yürütülen soruşturmada gelinen son noktayı sorması üzerine, şunları kaydetti: ''Kayseri'deki olayda bir polis memurumuzu şehit verdik. Canlı bomba eyleminde yer alan iki terörist de hayatlarını parçalanarak kaybetti. Keşke, bu eyleme itilmeselerdi, biz de böyle bir olayı yaşamasaydık. Terör eylemi olarak değerlendiriyoruz. Bağlantıları itibarıyla saldırıda kullanılan 06 plakalı aracın Gaziantep'te satışını yapan galeri sahibi ile sahte kimliği kullanılarak satış yapılan kişi gözaltında. Emniyet ve jandarma ekipleri çalışmalarını sürdürüyor, diğer bağlantılar takip ediliyor.''kalan karakter 1000

konuk konuk

bunları taksım meydanında asacaksın kahrolsunlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 25.05.2012 20:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.