Bugünkü
Takvim

Sür'üngen var

ABONE OL
Sür'üngen var
'de seyir halindeki bir otomobilden yılan çıktı. Dün saat 23.00 sıralarında (23), otomobiliyle seyir halindeyken bacağını 1,5 metre uzunluğunda bir yılanın sardığını gördü. Aktaş, yanındaki 2 arkadaşına, "Yılan bacağıma tırmanmaya çalışıyor. Sokarsa hemen hastaneye götürün" dedi. Sonra da otomobilini sağ şeride çekti. Bacağını sallayarak yılanı paspasın üzerine düşüren Aktaş, caddedeki polisten yardım istedi. Durum, itfaiyeye bildirildi. Otomobilin bulunduğu yere gelen itfaiye erleri, yaklaşık 30 dakika boyunca aracın içinde yılanı aradı. Yılan, gaz pedalının üzerindeki kabloların arasında bulundu. Ardından da kıskaçla yakalanarak ceset torbasına kondu. Daha sonra yılan doğal ortama bırakıldı. Yüksel Aktaş, "Yılanı 3 gün önce Maltepe'de aracıma tırmanmaya çalışırken görmüştüm. Ben 'Tabiata gitmiştir' diye düşünmüştüm" dedi.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.