Bugünkü
Takvim

'Sigaram yok' cinayeti

'Sigaram yok' cinayeti
İzmir'de alüminyum doğrama atölyesinde çalışan 16 yaşındaki , önceki akşam 3 arkadaşıyla Polis Amca Parkına gitti. Parkta 4 gencin yanına gelen kimliği belirsiz 2 kişi, sigara istedi. Gençler de sigaralarının olmadığını söyleyince taraflar arasında kavga çıktı. Bıçaklarını çeken 2 kişi, Gökhan Yılmaz'ı göğsünden bıçakladı. Ağır yaralanan genç çağırılan ambulansla hastaneye kaldırıldı, ancak aşırı kan kaybettiği için kurtarıla-madı. Gökhan Yılmaz'ın bıçaklandığı park çevresinde bulunan güvenlik kameraları tek tek incelemeye aldı.


Tolga TEKİN

kalan karakter 1000

erzurum dadaşı erzurum dadaşı

yazık degilmi genclerimize bıktık bu haberleri okuya okuya gün olmuyorki tinerciler gün olmuyorki sokak kavgacıları genclere saldırmasın ana babası bu genci bir sokak köpegine sigara vermedi öldürsün diyemi büyüttü devletimizden artık yeni yaptırımlar istiyoruz öyle adam öldür gir ceza evine etle tavukla beslen oh ne ala eger caydırıcı cezalar gelmese halk kendi cezasını kendi verir ona göre

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 25.09.2011 10:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.